Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
5
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Komando Olmak

F Furkann06666 Konu Sahibi
10 ay (2 mesaj)
Bugün askerlik tercih hizmetimi yaptım komando olmak istiyordum fakat ailem istemedi biliyosunuz ki birden fazla kişi olumsuz konuşunca insanın kafası karışıyor bende onları dinleyip komando olmak istiyor musunuz kutucuğuna hayır yazdım . Daha sonra içimde bir ukte oluştu çok huzursuz hissediyorum şuan kendimi . Yıllardır istediğim şeyi ailem yüzünden sildim baktığımda hizmet tercihini güncelleyebileceğimi gördüm sizce ne yapmalıyım ?
D Delicoşkun41
10 ay (2 mesaj)
Kardeşim askere komanda olarak gitsen de farklı bir sınıftan da gitsen hiç bir şey değişmeyecek. Öyle hayal ettiğin gibi bir komanda olmayacaksın veya eğitimini almayacaksın. Artık bütün önemli şeyleri uzmanlar yapıyor.

Benim kardeşim şuan askerde komando eğitim çavuşu. Gelmesine 1 ay kaldı. Ona ne komanda eğitimi vermişler ne de o gelen acemilere komanda eğitimi veriyor. Askerde sistem artık değişiyor, askerlik süresi kısaltıldı ve yavaş yavaş da profesyonel askerlik mantığına geçiliyor, o yüzden herşeyi artık uzman askerler yapıyor.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


F fp
10 ay (1091 mesaj)
dediklerinizde haklısınız ama her yer böyle değil. ha operasyona çıkmazsın tabi ama eğitimini alırsın
H HA-DH
9 ay (249 mesaj)
hocam içinden ne geliyorsa onu yap, etrafını dinleme. sonra pişman olduğunda onlara söversin. celp ne zaman bende komando olarak başvurdum hayırlısı olsun< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

T Tmp341
9 ay (1267 mesaj)
Komando olmak istiyorum desen bile çıkmayabiliyor.
H Hilal Bıyıklı Bozkurt
2 ay (145 mesaj)
Son durum nedir hocam?
Bu mesajda bahsedilenler: @HA-DH
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.