Seni yedek kulübesine oturtmuş hocam. Şimdi diğer yedek oyuncuları seçme aşamasında. Daha sonra aranızdan ilk 11 kadroyu kurar muhtemelen, dışarıdan da transfer etmesi büyük olasılık. Bence aktif olarak forma giyebileceğin bir teknik adamla anlaş. |
Seni yedek kulübesine oturtmuş hocam. Şimdi diğer yedek oyuncuları seçme aşamasında. Daha sonra aranızdan ilk 11 kadroyu kurar muhtemelen, dışarıdan da transfer etmesi büyük olasılık. Bence aktif olarak forma giyebileceğin bir teknik adamla anlaş. ![]() |
Salla gitsin sarmamıştır. |
Hocam ama şöyle bir sıkıntı var ben yazınca çok ilgili felan anlamadım gitti ama sanki yavaş yavaş soğuyorum gibi hissediyorum ama yalan da yok mesaj gelsinde istiyorum ![]() |
Belki manitasından ayrılmıştır yakın zamanda veyahut biri vardır aklında kafası karışıktır ben gibi bende daldan dala atlıyorum çünkü ama gönlümdeki ile konuşmadığım zaman bi yerden sonra uzaklaşıyorum hemen konuşmayı kesme biraz yaz 2-3 gün full time konuşmaya uğraş baktın kesik kesik yazıyor şey yapıyor yazma bırak kendi haline dönerse ilgisi vardır dönmezse unut gitsin. |
Seni yedek kulübesine oturtmuş hocam. Şimdi diğer yedek oyuncuları seçme aşamasında. Daha sonra aranızdan ilk 11 kadroyu kurar muhtemelen, dışarıdan da transfer etmesi büyük olasılık. Bence aktif olarak forma giyebileceğin bir teknik adamla anlaş. ![]() |
Senin hayrına bir şey olsa aranızda sıcak bir bağ olur. Bir öyle bir böyle şeylerden uzak dur. Yalnızca bir kız için geçerli değil. Herkes için aynı şeyi söylüyorum. Bir arkadaş dediğin birisi bile seninle güzel vakit geçirir dostun olur. Dert etme bu kadar. Duygusal davrandığın kadar mantıklıda düşün. |
Hocam şöyle oldu bundan 2 gün önce yazdım konuştuk felan sonra kendisi söyledi yazamadım hastamız vardı moralin bozulur diye felan hatta özür bile diledi en son işte 2 gün önce konuştuk 1-2ye kadar iyi geceler dedik bitti işte dün de konuşmadık bugün de yazmaz ise ben mi yazayım yarın kendimden taviz vermiş olmaz mıyım? |
Hocam yalan yok mesaj yazsın diye bekliyorum stres felan yapıyorum lanet olsun aslında yürüyordu bana genelde o yazıyordu hatta ama dün konuşmadık işte ne yapicam bilemedim 3 yıl sonra ilk flörtüm olduğu için heyecanda yapıyorum |
Hocam zannetmiyorum ya öyle umuyorum ![]() |
Bugünde yazmazsa muhabbeti kesmeli mıyım oysaki hoşlanmıştım ![]() |
![]() |
Hocam ya ben eminim onunda benden hoslandığına 2 gün öncesine kadar yakın arkadaşimla benim hakkımda konuştuklarını söyledi 2gün önce en son ona baktığımı felan söyledi vb vb yanı şey olsa hep ben konu başlatsam anlicam da hep o başlatıyor konuları felan hatta daha öncede böyle birşey olmuştu ben 2gün yazmamıştım yakın arkadaşıma yazmıyo bana felan demişti |
Bu dh ye yapilan darbedir |
EywAllah hocam da şimdi ben ne yapayım bekliyeyim mi yazmasını yoksa kendimden taviz verip yazayım mi |
Şimdi adımı ben mi atayım yoksa atmasını bekliyeyim çok fazla değer de şimdiden vermek istemiyorum |
Görüştüğüm bir kız var whatsapptan konuşuyorduk ilk mesaji ben atmıştım sonra konuşmaya başladık ondan sonra 2-3 gün sonra o yazdı sonra konuşmaya devam ettik ve geneldede o yazıyordu 2-3 gündür yazmıyor ben yazıyorum dün yazmadım bugünde yazmıyacak O
NE YAPMALIYIM
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >