Cebeciye git karapürcek dolmuşları var minibüs gibi , beyaz . Onlara sor, geçiyor diye biliyorum. Cebeci IÖOnun karşısındaki duraktan binebilirsin pastane falan var durağın yanında
Necatibeyden minibüsler geçiyor (beyaz). Ayrıca eski sigorta binasının önünden (My Way'in karşısı, Sakarya sokak çiçekçiler çıkışı hani) kartlı otobüsler geçer.
Ayrıca eski sigorta binasının önünden (My Way'in karşısı, Sakarya sokak çiçekçiler çıkışı hani) kartlı otobüsler geçer.
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
ben operadan geçen beyaz minibüsleri söylemek istedim de biraz karışık oldu
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle