ŞOK'tan 4TLye Amigo Mısır cipsi al durumu bir gözle |
Sen kızları gözünde fazla büyütmüşsün aslan. Senin şekilden şekile girip illa şöyle böyle demene gerek yok. Kafana göre git söyle dedim bunun üstünde düşünmen bile gerekmiyor. Bir gün çıkar sorarsın gelirse gelir. Gelesi yoksa sen nasıl sorarsan sor gelmez zaten. Kızın karşısında iki büklüm olmayacaksın tek tek kelimelerini önceden düşünmene gerek yok. Gider sorarsın bu kadar basit o an ağzından neler çıkarsa onu söylersin |
Sen kızları gözünde fazla büyütmüşsün aslan. Senin şekilden şekile girip illa şöyle böyle demene gerek yok. Kafana göre git söyle dedim bunun üstünde düşünmen bile gerekmiyor. Bir gün çıkar sorarsın gelirse gelir. Gelesi yoksa sen nasıl sorarsan sor gelmez zaten. Kızın karşısında iki büklüm olmayacaksın tek tek kelimelerini önceden düşünmene gerek yok. Gider sorarsın bu kadar basit o an ağzından neler çıkarsa onu söylersin Sorma biçimine göre ya gelecek ya da gelmeyecek öyle mi? Kız dediğin de insan kraliyet ailesi değil bakir asosyal yıkık zorno bağımlısı olduğunu belli etmişsin |
Asosyal ve yıkık olmak hakaret değildir forumun alayı asosyal ve yıkık herkes de kabul eder |
Asosyal ve yıkık olmak hakaret değildir forumun alayı asosyal ve yıkık herkes de kabul eder |
Hemen ne kahvesi be. Azıcık takılın. Kzıın içi ısınsın sana. Şu kahve içmeyi çok klişe buluyorum. Ne bileyim gidin tarihi bir yeri gezin, ya da kızı basketbol oynamaya falan götür. Kıza kahve dersen direk senin amacını anlar soğur senden. Zamanla alışın birbirinize. |
bence asil basketb ve diğerleri garip yani? alt tarafı bir kahve yani. hemde basketbol oynamiyorum |
ŞOK'tan 4TLye Amigo Mısır cipsi al durumu bir gözle |
Söyledikleri mantıksız. Kızı ne kadar tanıyor ki bir yere gitsinler? Söylediğin aktiviteleri bir süredir tanıdığınla yaparsın. Kahvenin amacı oturup konuşmak, sohbet etmek, iyice tanışmaktır. Basitçe soracaksın pazartesi günü söyle bu hafta bir gün beraber bi yere gidelim kahve içelim muhabbet edelim falan diyeceksin işte. İsteği yoksa zaten gelmez nasıl sorarsan sor, buradan da belli eder kendini. |
dediklerimi ciddiye alırsan kazanırsın. burada hayatında kadın cinsiyetinden bir insan bile tanımamış incel bebelerin hiçbir tavsiyesini ciddiye alma. kızı romantik akşam yemeğine davet etmiyorsun, arkadaşçıl bir şekilde kahve içmeye davet ediyorsun. bunun erkeni geçi mi olur? kahve alt tarafı sakın kıza "kahve içmeye gitmek ister misin/gidelim mi" vs DEME. kendini edilgen duruma getirirsin diyeceğin şey şu: kurstan sonra kahve içmeye gideceğim, sen de gelsene. bu şekilde kıza muhtaçlık algısı yaratmıyorsun ve ondan bir şey talep etmiyorsun. sadece eşlik etmesini istediğini belirtiyorsun. |
bir de verdiği taktiğe bak "haftaya bi gün gidelim" bunun meali; "tam bir loserım ve seninle kahve içmek istiyorum, sana muhtacım ve aynı zamanda bunu teklif edemeyecek kadar utangaç olduğum için haftaya bir gün diyerek geçiştiriyorum. lütfen sen bir şeyler yapıp kahve içmemizi sağla" demek. sizin harbi bir eğitime ihtiyacınız var. muhtemelen bu yüzden bakirsiniz ve sebebini tipsizlikte, fakirlikte arıyorsunuz |
Sen kızları gözünde fazla büyütmüşsün aslan. Senin şekilden şekile girip illa şöyle böyle demene gerek yok. Kafana göre git söyle dedim bunun üstünde düşünmen bile gerekmiyor. Bir gün çıkar sorarsın gelirse gelir. Gelesi yoksa sen nasıl sorarsan sor gelmez zaten. Kızın karşısında iki büklüm olmayacaksın tek tek kelimelerini önceden düşünmene gerek yok. Gider sorarsın bu kadar basit o an ağzından neler çıkarsa onu söylersin Sorma biçimine göre ya gelecek ya da gelmeyecek öyle mi? Kız dediğin de insan kraliyet ailesi değil bakir asosyal yıkık zorno bağımlısı olduğunu belli etmişsin |
son cümlendeki kelimelerin yarısı hakaret. Forum nasıl sizin gibileri banlamıyor < Resime gitmek için tıklayın > |
Asosyal ve yıkık olmak hakaret değildir forumun alayı asosyal ve yıkık herkes de kabul eder |
La alt tarafı kahve için ortam meydan muharebesine dönmüş.tamam gitmiyom awk kahveye filan.kalsin ya |
Kahve içelim mi diyerek davet edebilirsin 😀 |
hayır derse ; sövip engelliyimmi? |
Karşısında moonwalk yap |
sonra gür ve şiddetli bir sesle osuruyummu? ZOOOAAAARRRTTTTTT |
Beyler sizce zebaniye dönüşüp kızı yesem mi ? |
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >