O

Binbaşı
26 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme (?)
202 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
O
3 gün
Twitterda sürekli ağlayan kitle
#SuUrunleriMezunlarina10MilyonAtama, #TecavuzcuVeKatilKaderMahkumuAfIstiyoruz, #AskerlikKaldirilsin vs. Ulan ne kadar çok ağlak var ülkede
O
4 hafta
Yeni neslin çok yollu olması
Yeni nesil kizlar resmen kendi aralarında ben daha yolluyum yarışması yapıyor. Ar namus kalmamış.
O
2 ay
Kız babası olmak beladır
Sırf bu yüzden ileride evlensem dahi çocuk istemiyorum. Kız babası olmak beladır. Büyütür edersin daha lisedeyken gider 3 kuruş etmeyecek dallamalarla birlikte olur.
O
2 ay
Kadın akademisyenler neden çok egolu
Cidden saçma saçma zorlukta sınav sorusu sorarlar, maillere dönmezler, soru sorsan iplemezler.

Erkek akademisyenlerde bu durumu göremedim ama kadın akademisyenlerde bu çok var. Neden böyleler?
O
2 ay
Ekonomi kötüye gidiyor diyen hainler
Bazı hainlere göre öldük bittik ekonomi kötüye gidiyor.

Ama eskiden başbakanımız fiat tempraya binerken şimdi cumhurbaşkanımız Mercedes-Benz Maybach S600 Long Guardian CBRN'ye biniyor. Hadi bunu da açıklayın madem ekonomi kötü.
O
2 ay
Abimi sürekli dövüyorum
Arkadaşlar henüz lise 1' e geçmiş bulunuyorum . LGS ' de orta derece aldım . Ancak problemimiz o değil şu değil bu .

Kendimi çok güçlü olduğumu biliyorum . Eve bütün kas aletlerini getirdim . Çoğunu kullanıyorum . Evde bana bişi sorunca azını burnunu patlatıyorum dövüyorum . Sonra nakavt ettikten sonra kaslarımı gösteriyorum . Kaslarım fışkırıyor adeta çok yuksekler . Sokakta kimse laf atamaz anında indiririm . Ters Ters bakarım millete yaş sınırım yok herkesi indiririm . Geçen komsunun oglunu 1 hamlede nakavt ettim .

Rehber Hocam hedeflerini bir kagıda yaz dedi . Bende yazdım dolabıma kilitledim . Abim anahtarı çalmış cepçi kalleş kö.ek Kağıdımda Bir gün herkesi dövücem.Ve Kas İmparatorluğu'mu kuracam yazıyordu. Onane Benim Krallıgımdan .

Geçen Kızılay'da gezerken adamın biri yanlışlıkla önüme düştü. Bende senmisin dusen bi tekmede ben attım . Abimin tutuyor beni bırakmıyorki döveyim tutuyor beni biliyor adamı linç etçeğimi bırakmıyor . Sonra abime dedim git söle affettim bidaha böle şeyler yapmasın diye adama söledi sonra yoluna gitti .

Bizim fakiranede arada abime yağdırıyorum . Boyu 1.90 benim 1.70 kendini bişey sanıyor . En son yağdırdıgımda seni bir böcek gibi ezeceğim dedim. Dayak yiyicem demiyorda ben şiddet uygulamayı sevmem diyor . Ben lafı soktuktan sonra diklendi 1 spear attım ve nakavt . Dövüğümü kabullenmiyor .

Artık ne yapçağımı bilmiyorum döve döve yoruldum . Ama abimin sorunu izlediği aksiyon macera filmleri . Her Filmde olanları gerçek sanıyor . Ona filmlerin gerçek olmadıgını anlatmaya çalıştım ama gene sonuç nakavt . O zamanlar ona montaj öretiyordum . Filmlerin abartma oldugunu sölemiştim ve inanmamıştı . Bu sefer Filmlerin gerçek olmayan şeylerin abartılarak montajlarla yapılan sacma sapan filmler oldugunu söyledim . Sonra diğer kardeşime dönerek gördünmü sana bunların gerçek oldugunu demiştim hepsi montajla abartılan bişi oldugunu dedi. Şuan Aksiyon gerilim savaş macera filmlerinin gerçek zannedip zannetmediğini bilmiyorum . Ama bu RAMBO ' nun serisi mahfetti bu cepciyi . Sonra başladı bu filmleri izlemeye ordan gördüğü çepçilik numaralarını yapmaya. Lise 1 ' deydi hiç unutmuyorum . Off Ulan nasıl patlattım karının kasayı Zuahahahahaha ' diye sayıklıyordu.

Nasıl bir yöntem uygalayım kardeşimi düzeltmek için arkadaşlar . Bu arada Kas İmparatorlugumu kurdugumda sizleri kölem yapacagım ve ben King Olucam.


MOMOMOMOMOMO MONSTER KİLLLLL L
O
2 ay
Silinsin lütfen!
Silinsin
O
2 ay
Fakirlerin iyi zenginlerin kötü olmaması.
Şu fakir ama gururlu muhabbetleri çok saçma geliyor. Fakir insan cingöz olur, dolandırır, hile hurda uğraşır, yetmezse hırsızlık yapar.

Oysa zenginler öyle mi?
O
2 ay
İlk kez bir kız benimle ilgileniyor ama ben korkuyorum
Beyler bölümden bir kız yazmaya başladı sabah akşam mesaj atıyor. Yaş 23 oldu ilk kez bir kız benimle ilgilenmeye başladı ama ben acayip çekiniyorum ve rezil olmaktan korkuyorum. Ne yapmam lazım
O
2 ay
Moldovalı sevgili yaptım
Abiler instagramdan Moldovalı bi kızla tanıştım 2 ay önce. Beni çok beğendiğini falan söyledi, baya uzun uzun konuştuk sevgili olduk resmen.

Neyse bu yanıma geleceğini söyledi benden 500 Euro istedi, ben de yolladım hemen. Ama 1 hafta oldu hâlâ gelmedi.

Acaba başına bir iş mi geldi çiçeğimin? Aramalarıma falan da cevap vermiyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.