Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
113
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kitap Tavsiyesi

A AlohaTR Konu Sahibi
7 yıl (48 mesaj)
Arkadaşlar benim ailem lise başlarken ünidersite diye bir set almıştı bana. YGS ve LYS ayrı kutularda. Her dersin 20 cd si var kalın renkli kitapları var. Ben lise 4 e geçtim. Altyapı olarak neredeyse hiç bir bilgim yok. Gerekirse 1 yıl ertelemeyi falan düşünüyorum. Ancak bu yıl elimden geleni yapmaya kararlıyım.

İnternette kendi programım için verimli çalışma teknikleri ve kitap tavsiyeleri bakıyorum. Simetri, Güvender bilmemne herkes bunları öneriyor. Açıkçası bu kitapları alabilecek imkanım var şuan. Daha yararlı bir şekilde olacaksa almayı bile düşünüyorum. Ancak ailem çok para verdi bu setlere üstüne kitap almaya birazda utanıyorum. Ama onlar bunu sorun etmez sadece ben o kadar onlara o kadar paraya aldırdığım için üzülüyorum.

Şimdi bu kitapları ziyan olmasın diye önümüzdeki 1 yıl boyunca mı çalışmalıyım yoksa güvender, simetri + sağlam soru bankaları ile çalışsam arada büyük bir fark olur mu? 1 yıl nasıl daha iyi değerlendirilir? Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.