Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
429
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kış Seyahatlerini Çekici Hale Getiren Aktiviteler
D
geçen yıl
Onbaşı
Konu Sahibi

Özellikle okuyan çocukları olan ebeveynlerin sömestrde-ara tatilde planladıkları kış tatillerinde yapılacak pek çok aktivite mevcuttur. Kayak yapmaktan karda yürüyüş yapmaya kadar çok çeşitli olan bu aktivitelerin pek çoğu kayak merkezlerinde misafirlerini beklemektedir. Kayak yapmak sevmeyen ya da korkan insanlar için de pek çok aktiviteler mevcuttur. “Kış Seyahatlerini Çekici Hale Getiren Aktiviteler” başlıklı bu yazımızda kış tatilinde yapılabilecek aktiviteleri mercek altına aldık.

Kar Ayakkabısı İle Yürüyüş
Güzel bir kış tatili için yapabileceğiniz aktivitelerden biri olan kar ayakkabısı ile yürüyüş için çok fazla efor sarf etmenize gerek yok . Tek başına kafa dinleyebileceğiniz ya da grup olarak yürüyüş yaparak eğlenebileceğiniz bu aktivitede ihtiyacınız olan tek şey; bir çift kar ayakkabısı olabilir. İlk başta biraz zor gibi görünse de biraz egzersiz ve alıştırma yaptıktan sonra kar ayakkabılarıyla yürümek oldukça kolay bir aktivite olarak gelmeye başlayacaktır. Karla kaplı dağların ve tepelerin sunduğu güzel manzaraların eşliğinde çok güzel bir yürüyüş ve kar tatili yapabilir ve temiz havanın keyfini çıkarabilirsiniz.


Yazının Orjinali Kar Amacı Gütmeyen Sitemizi Desteklemek İçin TIKLAYINZ..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.