kedinin biri her allahın günü motora giriyor. bugün kapıyı da sert kapattım binerken. bu sefer tam marşa bastığım anda pat diye bir ses geldi. kedi fırlayıp kaçtı. az daha kıyma olabilirdi. hem kediye hem araca zarar. kedi kovucu koku, kimyasal vs ne kullanabilirim acaba?
Yavru kedidir muhtemelen.takık oluyolar o yaşta.allah sabır versin.bitaneside bize musallat olmuştu.büyüdüde geziyor artık.geçen gördüm malum mart ayı iş üstündeydi
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >