Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
517
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Karınca Yumurtası Yağı
B
13 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Karınca Yumurtası Yağı, yenidoğan bebeklerde kullanıldığında ileride tüylenme sorunu olmuyormuş. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?S
13 yıl
Yarbay

ben de duydum ama bebeklerin cildi hassas olduğu için zarar da verebilir diyorlar


Bu mesaja 1 cevap geldi.
K
13 yıl
Yüzbaşı

Bebeklerde kullanmayalım bioder ve karıncayağı ıvırzıvırlarını. İlk olarak bebeklerin cildi hassastır ve kabartabilir ayrıca ilerde cilt sorunlarıda çıkabilir. Bir diğer riskte bu maddelerin az çok kana karışmasıdır. Cildinize sürdüğünüz herşey az çok kana karışır karaciğer böbrek gibi organlarda metabolize olur.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
13 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Toplum olarak koca karı ilaçları olarak tabir edilen şeyleri kullanmaya meraklı olduğumuz için, belki kullanmış ya da üzerinde kullanılmış birisi vardır diye sormuştum. Bu yağı kullanan bazı insanlar kıl köklerinin gözenekleri tıkadığını ve böylece kıl dönmesine sebebiyet verdiğini söylüyorlar. Bebeklerde( tam bilmemekle birlikte ) kıl köklerinin doğumdan sonraki birkaç gün içerisinde oluştuğu söyleniyor. Bu yağ da oluşmamamış kıl köklerinin yerine geçerek tüy oluşumunu engelleyebilir ( mi ? )


Bu mesaja 1 cevap geldi.
Z
13 yıl
Er

arkadaşlar her şey bir tarafa şu karnca yumurtası yağı bırakın kıl dönmesini insanın cildini mahvediyor. benim bir arkadaşım denemek amacıyla bacaklarında kullandı ve sonuç almayı bir kenara bırakın bacakları şişti ödem yaptı. yani faydasından çok zararı var. şiddetle kimseye kullanmasını tavsiye etmiyorum.http://www.karincayumurtasi.biz/ okumanızı tavsiye ederim.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
K
13 yıl
Yarbay

geçenlerde piyasada karınca yumurtası yağı diye satılan birçok ürürnün sahte olduğuna dair bir haber vardı işin birde bu tarafı var tabiDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.