Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
8
Cevap
443
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Iterrail ile Ucuz Avrupa Turu ????

R Russian Konu Sahibi
14 yıl (738 mesaj)
Arkadaşlar daha önce Interrail e katılan veya ayrıntılı bilgisi olan arkadaşlarla irtibata geçmek istiyorum acaba bu konuda bilgili olan arkadaşlar var mı forumda ?
Not :(Temmuz-Ağustos gibi Yunanistan-İtalya-Fransa yapıcam yol arkadaşları aranıyor)
R Russian Konu Sahibi
14 yıl (738 mesaj)

D Daci
14 yıl (1101 mesaj)
5 temmuzda falan ispanyadan türkiyeye trenle gitmei düşünüyorum bende. amaç interrail değil ucuza gitmek. tabi gezmek 2. planda ama valizler de ollacağı için biraz zor geçecek benim için. 2 kız arkadas ve ben.. italya üzerinden. venedikte de arkadaslar var onları da katıp sürüye doğru türkiye.. bakalım nasıl olacak.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A ALPEREN A.
14 yıl (4118 mesaj)
biz de ağustosta gidecez gibi 2 arkadaşız tabii birimiz caymaz ise,taksimde gençtur var orayla konuşucam haftaya hala ben de emin degilim,tur olmadan tcdd den bilet alıp çıksak olur mu acaba?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

N Number47
14 yıl (478 mesaj)
quote:

Orjinalden alıntı: stonegiant

biz de ağustosta gidecez gibi 2 arkadaşız tabii birimiz caymaz ise,taksimde gençtur var orayla konuşucam haftaya hala ben de emin degilim,tur olmadan tcdd den bilet alıp çıksak olur mu acaba?ne tur ya sen ne diyosun tur şirketine gitmek interrail ruhuna aykırıdır
alırsın vizeni sonra da biletini alırsın takarsın çantanı sırtına atlarsın trene
elde harita yürü babam yürü olay budur :D


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A AlleinMann
14 yıl (1047 mesaj)
ne kadar sürüyor bu gezi. yemek olayı nasıl oluyor. herkes gittiği yerde kendimi doyuruyor karnını


Bu mesaja 2 cevap geldi.

_ _uuur_
14 yıl (955 mesaj)
ayrıntılı bilgileri sitemden alabilirsiniz. www.trenlegeziyorum.com

ayrıca forumda bununla ilgili bir konu vardı aratın bulursunuz merak ettiklerinizin çoğu orada da yazıyor. Gençtur olayına gelince onlar sadece bilet satıyor başka bir işleri yok. Tcdd den alıp size satıyorlar.. arada hiçbir fiyat farkı yok. tcdd de kimse sizinle ilgilenmeyip sorularınızı cevaplamayacağı için gençturdan alın biletinizi..
G Gabriel.Espaso
14 yıl (822 mesaj)
Eğer Zamanım Olursa Bende Gidicem Iterraille [Nasıl olsa Vize Sorunu yok ] Tek gidicem bakalım nasıl olucak Gidiceğim yerleri belirledim

Bulgaristan - Romanya - İtalya - Fransa - Norveç -


Bu mesaja 1 cevap geldi.

ß ß.m.Ø
14 yıl (1801 mesaj)
Olm, bırak Avrupayı! Hani bana gelicektiniz..? Daha istanbul'a gelemiyorsun, sonra Atinayı-Romayı soruyorsun!DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.