Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
235
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İstanbulda hangi ingilizce kursu

M mBenJi Konu Sahibi
6 yıl (1349 mesaj)
Arkadaşlar istanbulda ikamet ediyorum, 1 sene kadar boş vaktim var bu süreçte ingilizce öğrenmek istiyorum, bu işe 5-6 bin tl belki biraz daha fazla bütçe ayırabilirim, yaşım 28, bundan 10-12 sene kadar öncesinde yabancılarla çok rahat iletişim kurabiliyordum, maç muhabbetlerine kadar oturup yarım saat sıkılmadan konuşabiliyorduk, aradan geçen zamanda ingilizce tamamen hafızamdan silindi diyebilirim, şuanda evde çalışmaya başladım herhangi bir kursa başlamadan biraz tazelemek istiyorum bilgilerimi, neler hatırladığımı öğrenmek istiyorum, ama evde bir yere kadar gidebiliyorsun, ne kadar gayrette etsen evde düzenli bir sistem oturtamıyorsun, önümde 10-12 aylık bir süreç var ve sadece bu işe odaklanıcam, internette kursları araştırıyorum ama o kadar bilgi kirliliği var ki, kimisinin övüp bitiremediği kursu başka birisi yerin dibine sokuyor, aslında biliyorum kurs bu işin sadece başlangıcı, kursun verdiği tabiki önemli ama senin ondan aldığın çok daha önemli, bu süreç benim için bi şans çünkü sadece kursla bitmicek kurs dışında da kitap makale okuma olsun yabancılarla birebir iletişim olsun bunları sağlayabilecek zamanım var, istanbul avrupa yakasında önerebileceğiniz, benim gerçekten gayret ettiğimde başarmama yardımcı olacak kurs tavsiyeniz var mıdır
G gobl1n
6 yıl (1294 mesaj)
Fiyatlarını bilmiyorum, ama British Council'i tavsiye ederim:http://www.britishcouncil.org.tr/teach Paranın üstüne biraz daha katıp, belki İngiltere'de bir müddet kalabilirsin de. Daha iyi pratik yok. Bildiğim kadarıyla farklı barınma yöntemleri var. Belki şansın yaver gider. Bir yabancıyla evlenip falan kalırsın.
Bu mesajda bahsedilenler: @mBenJi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.