Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
53
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İşsizliğin nedeni ve ülkede olan biten.

O oMeR24 Konu Sahibi
4 yıl (2703 mesaj)
Kayseri'de işçi olarak çalışıyordum toplamda 3 yıl calistim.maaşım 2000tl idi patron seni calistiracagima 3 tane Suriyeli calistiririm dedi ve beni kovdu tazminat falan da vermedi. Git istediğin yere şikayet et ne yaparsan yap para yok dedi kendisi koyu bır akp li çünkü akp bu tip adamlara fazla imtiyaz veriyor. Bende iş aramaya başladım ve şuan iş bulamıyorum namusumla çalışıp para kazanamiyorum kimse yerli işçi çalıştırmak istemiyor çünkü Suriyeliler bizlerden daha ucuza geliyor SGK vergi hicbisey yok. Alo 170 e şikayet etsek onlara bişey yapamayız diyorlar. İyice mağdur duruma düştüm.ne olacak ulkece halimiz. Eyer yurt dışında iş imkanı bulsam 1.sn ye durmam çeker giderim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T Targetman
4 yıl (20 mesaj)
"Eyer"< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


O ooellerhavaya
4 yıl (32 mesaj)
Çalıştıracağı 3 suriyeliyi öldür. Tekrar alırsa bir daha öldür. Böyle bu işe devam ederek Türkiye'deki surilerin soyunu kurutmuş olursun. Daha sonra mecbur seni almak zorunda kalacak.
S Simone Simons
4 yıl (1141 mesaj)
deme öyle günah onlar müslüman kardeşimiz< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.