Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
243
Cevap
0
Tıklama
105
Öne Çıkarma
Cevap: İŞ YOK, napacağım?? (13. sayfa)

T
The Elephants Foot
geçen ay (1358 mesaj)
kaçak 10 milyon adamdan iş mi kaldı ki ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: birinci keci seboB
blacksea533
geçen ay (1972 mesaj)
Arkanızda maddi destek varsa ve kendine güvendigin bir sektör varsa ticaret elbette her zaman daha iyi kazandırır , şimdi ne okudugunu ne gibi imkanların oldugunu bilmedigimiz için yönlendirmekte burada kimse istemez.Ancak bir destek yok ileride sadece çalışan olarak kalabilirim özel sektörde diyorsan yukarıda yazdıgın rakamları almak için yönetici oldugunda ancak alabilirsin ve iş garantin olmaz.Asker olursan maaşın düzenli yatar belli dönemlerde şehir şehir gezebilirsin , yaralanabilir hatta şehit olabilirsin ama yarının garantisi hiç bir yerde yok.Pazarlamacı olup trafik kazasındada ölebilirsin bu kısımlarına takılma :) Önemli olan kariyerini ve ilerideki hayat standartlarını belirle.Ben olsam maddi bir destek yoksa arkamda askerlik yapardım , kaldıki istedim hayalım uçak pilotu olmaktı ancak olmadı askeri okul sınavlarında mülakatlarda kontenjan fazlalıgından elendım sebebini o yaşlardaykende biliyordum sonradan kandırılmadım :)
Bu mesajda bahsedilenler: @FISION

A
adem-123
geçen ay (337 mesaj)
Meslek nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @JaCKiE_BrOwN

A
adem-123
geçen ay (337 mesaj)
Geçen sene üzerimden yaklaşık ayda 30 bin kazancaktı belki fazla. Teklif ettiği maaş 1800 dü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


J
JaCKiE_BrOwN
geçen ay (1034 mesaj)
İçdenetim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @adem-123

P
Paco-De Lucia
4 hafta (2815 mesaj)
Yok kardes geç degil polislik için 32 yaş sınırı olması lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Kaandn

F
fantastik17
3 hafta (567 mesaj)
Mutluluğu yaşamak, zevkten dört köşe olmak için sadece bir parmak kadar uzaksın. Hemde kendi parmağın kadar.. Şimdi diyorsun ki ne diyosun sen değişik ?
Baş parmağı diyorum.
Otobana çıkarak ve sadece başparmağını kullanarak türkiyenin heryerini gezebileceğini biliyorsundur. Hadi durma ülkemizi tanı, gez dolaş öğren ve bu zevki notlarınla bütünleştir.
Şaka bir yana da hep diyorum içimden. İşi gücü bıraksam da çıksam gezmelere. Hemde otostopla bedavaya . Millet dünyayı geziyor biz oturduğumuz yerden kalkamıyoruz. Ben anca spora giderim ağırlık basarım,kız arkadaşımla yemek sinema, eve gel oyun film sonra işe git. Bu döngüdeyim. İçimdeki ses bu zaman çizelgesini kırmalısın diyor da işte olmuyor 7 yıllık işi ve borçları bırakamıyor insan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.