1. sayfa
ipodun kutusundan çıkan kulaklığı bir ay kullanabilmeniz gerçekten takdire değer. İpodun kendi kulaklığı öylesine kutuya konmuş saçma sapan bir şey ve onunla müzik dinlenmez.Bilgisyarınızın ses çıkış kapasitesi daha yüksek olduğundan o uyduruk kulaklıkta gür bir ses yaratması normal ama kalite olmaz. Size önerim iyi bir kulaklık almanız. Çünkü bende de 30 gb ipod video var ve müzik dinlemek gerçekten keyifli. |
evet bende arkadasımda var orjinam ipod kulaklıgı cok kotu ses veriyor gercekdende |
fazla bütceniz yoksa cx300'ü öneririm ![]() bütçeniz fazlaysa shure veya westone'un modellerine bakmanız iyi olur |
slm arkadaş bende 2 aydır ipod 5.5g kullanıyorum ses kalitesi beni tatmin etmedi kulaklıklar ayrı zaten eğer alabiliyosan cx300 al yada ipod sesini hackleyebilen varsa beklerim |
bence çok yararlı bi kullanım degil bence daha iyi yöntemler bul mesela iyi bi kulaklık al |
bnede mx500 var o nasıl sizce? yoksa cx300 e mi terfi edeyim |
bende 30gb kullanıyorum.ve kulaklığı çok kötü kendi kulaklığıyla 1 defa dinledim sadece sonrada gidip philipsin mega bass kulaklığını aldım.süper ses veriyor |
cx300 ü denemeden almayın diyorlar..kulakiçi belki bizi rahatsız edecek? ama nerde nasıl deneyebiliriz ki? |
Tüm cevaplar için teşekkürleri philps kulaklığınız hangi model? Kulak içi mi? rahatsız ediyor mu? |
Philips mega bass kulaklığı.Evet kulak içi ve çok rahat. |
Philips en son tercih edilmeli kulaklık alınırken...İlk tercihler her zaman sesle alakalı firmalar olmalı...Westone,Shure,Sennheiser,Boss,JBL falan.... |
philipsin she9501 diye bir kulaklığı var. 55 lira gibi bir fiyatı var d&R da. tavsiye edermisiniz. yoksa illa sennheiser cx300 mü diyorsunuz. ikisini de kullanmış arkadaş var mı acaba. birde cx300 kullandıkça daha iyi mi oluyor. alışkanlıktan öyle geliyor olmasın. |
cx300 aldım arkadaşlar dün akşam. Orjinal IPOD kulaklıktan biraz daha iyi gibi geldi. |
muhtemelen pahalı aldım. 79ytl D&R dan. ama en azından çakma olmadığına eminim. |
1. sayfa
Sizce bu normal ve beklenen bir durum mu, yoksa benim IPOD da bir problem mi var? EQ ayarlarını değiştirirsem daha iyi sonuç alabilirmiyim.
Teşekkürler.