Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
800
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İnternet altyapısı olmayan bina için yardım lütfen!
T
3 yıl
Onbaşı
Konu Sahibi

Herkese merhaba.

Yeni taşındığım binanın internet altyapısı yok. Türk Telekom'a altyapı için başvuranlar var fakat henüz bir gelişme yokmuş.

Kablo net, türknet, türk telekom, Vodafone, fix net ne kadar firma varsa görüştüm fakat altyapı olmadığı için tek seçenek Turkcell Superbox hizmeti. O da altyapı gerektirmeyen tek hizmetmiş fakat kotası var ve ücreti de yüksek. 200GB gibi bir kotası var ve her şeyin online olduğu bu dönemde ne kadar yeterli olur bu kota bilemiyorum. (Ama yine de en son seçenek olarak aklımda)

Bunun haricinde uydu interneti diye bir şeyle karşılaştım. Bina kurulum ücreti olduktan sonra ayda 60 lira gibi bir ücretle taahhütsüz kullanilabiliyormuş (fixnet). Bina kurulumuna da ortak olabilecek kişiler olduğu için şu an bu fikre sıcak bakıyoruz fakat bildiğiniz, önerdiğiniz böyle durumlarda kullanılabilecek internet varsa söyler misiniz?
Teşekkürler şimdiden.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

U
3 yıl
Binbaşı

Hocam açık kapıya yazın altyapınızın olmadığını< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

B
3 yıl
Çavuş

Vodafone Redbox veya Türk Telekom Magnet alabilirsiniz.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.
T
3 yıl
Onbaşı
Konu Sahibi

Redbox da olmuyormuş maalesef konumumda. Fakat Türk Telekom Magnet'i ilk defa sizden duyuyorum. İnceledim ve uygun fiyata umarım kullanıma açıktır adresimde. Çok teşekkür ederim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @bulboeu37
U
3 yıl
Binbaşı

Bu dediğiniz magnet her yerde kullanılabiliyor mu?< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @bulboeu37
T
3 yıl
Onbaşı
Konu Sahibi

Şimdi türk telekomla konuştum. Magnet'ten yararlanabilmek için altyapı başvurusu oluşturmak gerekiyor (telefon üzerinden halledilebilen bir işlem). Altyapı başvurusu oluşturduktan sonra alınabiliyormuş. Daha sonra isterseniz taahhüt bitene kadar Magnet ile devam edebiliyomuşuz veya altyapı gelince başka bir tarifeye geçebiliyormuşuz. Yine arayıp adresinizi sorgulatmanizi öneririm yanlış bilgi vermemek adina< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @unununium
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.