Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
350
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Intermec Easycoder C4 Win8 64bit Sorunu

S Settlers Konu Sahibi
6 yıl (1233 mesaj)
Arkadaşlar, yıllardır kullandığım Intermac EasyCoder C4 model termal barkod yazıcımı yeni aldığım bilgisayarda kullanamıyorum. En sonunda delirip contayı yakacağım :P

Yeni aldığım bilgisayarda Win8.1 64bit sürüm yüklü. Cihazı usb'den takınca Windows görüyor, fakat çalışması için driver istiyor. Driverı yüklerkende resimde görülen hatayı alıyorum.

İnternetten araştırdım, sürücü dijital imzalamayı kapatarak denedim, komut satırından komutla kapatarak denedim, ama nafile. Bir türlü tanıtamadım. Buna benzer bir sorunla karşılaşan ya da en azından yardımcı olmak isteyen olursa çok sevinirim.
S Settlers Konu Sahibi
6 yıl (1233 mesaj)
Yok mu arkadaşlar, benzer sürücü yükleme sorunuyla karşılaşan?
M mkececioglu
6 yıl (1 mesaj)
bende aynı yazıcıyla aynı sorunu yaşıyorum fakat bir çare bulamadım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S Settlers Konu Sahibi
6 yıl (1233 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: mkececioglu

bende aynı yazıcıyla aynı sorunu yaşıyorum fakat bir çare bulamadım.


Sorunu kendim hallettim. Paralel portu usbye çeviren kabloyu alıp takınca sorun halloldu. Aşağıdaki linkte yer alan kablodan alırsanız sizin sorunda hallolacaktır.

http://www.bimeks.com.tr/urun/108337/digitus-usb-paralel-yazici-kablosu-dc-usb-pm1-.aspx?gclid=CJXcm7Ta98MCFYjLtAod_w4AjQ

Ben buradan almadım tabi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Settlers -- 23 Şubat 2015; 11:03:26 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.