Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
144
Cevap
0
Tıklama
223
Öne Çıkarma
Cevap: İncehesap'ın Çakal Servis Süreci Hakkında(Konu Sahtekarlık İçerir) (8. sayfa)

Q Quiet00
geçen ay (416 mesaj)
400 liraya kulaklık aldım 15 günde sağ tarafın bass'lar azaldı sağ-sol dengesi bozuldu gönderdim bakalım nasıl süründürecekler. araştırdım bu sorunu yaşayan çok kullanıcı varmış gaming gecesinden sakın bir şey almayın
D DangerousRabbit Konu Sahibi
geçen ay (285 mesaj)
Bu firma var ya, her şeyde çakallık yapma peşinde. Bu firmayla ciddi anlamda uğraşmak gerekiyor. Yoksa bunu herkese yapacaklar. Şimdi desem ki Twitter'da bir şey yapamaz mıyız, bilmiyorum. Eğer yapmak isterseniz, ben hazırım. Tek kişinin mücadelesiyle ancak benim sorunum çözülür. Ancak sizlerin sorununa ne olacak? Ya da başkalarının sorun yaşamayacağı ne malum?
L lucid dream
2 hafta (435 mesaj)
incehesap, mecidiyeköy esnafı oksid bilgisayarın eticaret sitesidir. Bu kadar büyüdüler hala esnaf kafasından çıkamamışlar. Bunlara güvenip binlerce liralık alışveriş yapılmaz.
C cyborg88
geçen hafta (380 mesaj)
Arkadaşlar bende böyle bir sorun yaşıyorum almış olduğum hazır sistem ile alakalı https://forum.donanimhaber.com/incehesap-com-hazir-sistem-problemi--148063631
S Six Feet Under.
6 gün (3701 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Incehesaptan 0 psu aldım.Aldığım psu da daha önce gene kendilerinden Aldığım psu nun aynisi.Memnun olduğum için elektronik üründür dedim 4 yil kullandım bozulabilir diyerek gene aynisini sipariş ettim .


Psu yu kendi kutusunda baska hic bir koruma olmadan göndermişler .Bende titiz adamım kutuyu acarken resim çektim video ya aldım. Is bu ya psu nün elektirik kablosunun ucu kırık cikti paketi daha yari açıkken gene görüntü alip paketleyip geldiği gibi iade ye verdim. Vermeden önce de durumu musteri hizmetlerine aktardım bana verdikleri kod ve firma ile gonderdim.Konustugum kisi iade olur dedi.Simdi nasilsa iade olur diye düşünerek gittim ayni üründen gene sipariş ettim hic unutmuyorum pazartesi günüydü .Yeni ürün çarşamba sabahtan elime geldi,bu arada iade ürünü teslim aldılar mı diye kontrol ettim ve aldıklarını gördüm. Sistemden mail attım 2 gun gecti cevap yok telefon ile aradim 40 dakika sanki hic bir işlem yapmamışım gibi olayi anlattım onlarda benden tekrar gönderdiğim resimleri video lari geri istedi.

Neyse olabilir boyle şeyler firma ici iletişim zayıf belli dedim konuyu kapattım. Simdi mantıken ürünü iade etmişim aradan 1 hafta geçmiş teslim alınmış geri donup konuşmuşuz video resim atmışız mantıken ne yapılır? Para iadesi. Peki bana ne yapildi hic bir sey . Ben bunu kart dökümü geldiğinde farkettim , almadığım ürünün parasi tıkır tıkır bankaya odedim.

Firmayı geri aradim aradan 20 kusur gun gecti teslim aldiniz niye iade etmiyorsunuz parayi diye hesap soruyorum .Aldigim cevap bu ürünü böyle gonderemezsiniz 🤣 Dedim deli misiniz divane misiniz nasil geldiyse ayni iade ettim madem öyle niye teslim aldınız? Niye geri aramadiniz?

Arkadaşlar yanlışlıkla teslim almış musteri memnuniyeti olarak. Alt tarafı 20 liralık elektirik kablosu kendim de ucunu değiştiririm ama hem içini açmak istemiyorum hem neden uğraşayım. Neyse uzun oldu zaten kısa keseyim bunlar bana bu parayi iade ettiğim tarihten tam tamına 57 gun sonra 100 kez konuşmanin üzerine iade ettiler .Iade ederkende beni arayan kişi sizin için çok uğraştık bunu unutmayın musteri memnuniyeti çok önemli dedi . Hadi hep birlikte gülelim simdi buna
Gaming gecesinden ekran kartı sipariş etmiştim ben de. Ürünü poşede sarıp yollamışlar. Sanki memlekete domates yolluyorlar. Allah'tan kutu hasar görmemiş. Ya ucuz şey de degil yani hassas elektronik malzeme bu. Ekstra kutuyu bıraktım insan bari baloncuklu poşede sarar hiç yoktan... Ürüne kargoda zarar gelse hem benim hem kendilerinin boşu boşuna başı agrıyacak bi ton boşu boşuna ugraş.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.