Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
1046
Cevap
64254
Tıklama
8
Öne Çıkarma
Cevap: Huawei watch gt 4 [ANA KONU] (54. sayfa)
Ö
geçen hafta
Yarbay

Anladım hocam teşekkürler şimdi buldum fakat ben saatin alttaki tuşunu müzik oynatıcısı olarak ayarlamıstım gt2 de böyle kullanıyordum. Müzik Oynatıcıda gözükmüyor telefon kontrolü. Sadece kendi hafızasındaki sarkıları yönetmeme izin veriyor.

Çok basittir Allah bilir ama bir türlü bulamadım


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @ibrhmalk
D
geçen hafta
Yarbay

Arkadaşlar selam cihazı yeni aldım ve kurcalama keşfetme sürecindeyim ancak adımları ve kaloriyi çok fazla sayıyor bunun düzelmesi için bir ayar vs yapılacak bir şey var mı? Galaxy watch 6 berbattı adım sayma konusunda bunda da benzer bir durum var malesef.

Birde bir arkadaş yukarıda gt2 denizde bozuldu yazmış gt4 ile deniz tecrübesi olan varmı deniz için aldım özellikle bu cihazı. Antrenmanlarda denizde yüzme mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deae -- 11 Haziran 2024; 18:36:19 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.
C
geçen hafta
Yarbay

Ben metal modeli kullanıyorum. Fethiye’deyim. Haftada 2 bazen 3 gün ya da gece yüzüyorum saat ile. Henüz herhangi bir problem olmadı.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Deae
D
geçen hafta
Yarbay

Teşekkürler hocam bende Bayram da deneyeceğim bakalım.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @ctrl-alt-delete
İ
geçen hafta
Çavuş

Aşağı düğmesi ile telefondan müzik kontrolü yapılmıyor diye biliyorum. Her seferinde sağa kaydırmak gerekiyor sanırım.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Özgü®
Ö
geçen hafta
Yarbay

İşte bu gt2 de vardı ve öyle alıştığım için kullanmak istiyordum. Olmamasına çok sasırdım tuhaf Tamam hgocam teşekkür ederim.C
geçen hafta
Yarbay

binde 15 hatalı ölçüyor. yani sen gerçekte 1000 adım atıyorsun o 1015 attın diyor . onun harici saçma bir ölçüm yok. huawei şuan sağlık konusunda rakipsiz. diğer markaları kullananlar şarj bitecek diye korkudan süs olarak kullandıkları için pek bilmez bazı şeyleri .


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Deae
D
geçen hafta
Yarbay

Binde 15 in lafı bile edilmez ama bu sabah kalktım evde kahvaltı vs 1 saat sonra çıkana kadar 1000 adım saymış. İmkanı yok evde o kadar adım atmanın 1 saatde 😔< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @crow in cornfield
C
geçen hafta
Yarbay

gece 12den bu yana sayıyor. çok huylanıyorsanız adım sayınıza bakın ekranı kapayın, 10 adım atıp durun ekranı açın sayaç bir iki saniye gecikmeli ilerler. 1-2 adım fazla sayabilir ama 100 adım attım 1000 adım saydı değil.
Bu mesajda bahsedilenler: @Deae
L
7 gün
Yarbay

Appleın sağlık uygulamasıyla senkronize çalışıyor mu< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

M
6 gün
Yüzbaşı

Huawei health uygulamasına yeni gelen güncelleme ile diyet günlüğü kısmına artık besin arayarak doğrudan kalori girebilme özelliği eklenmişDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.