Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
143
Cevap
0
Tıklama
148
Öne Çıkarma
Cevap: Huawei kalabalık içerisinde Uygur Türklerini tespit edebilecek teknoloji geliştiriyor (8. sayfa)

A Ambarad
2 ay (4006 mesaj)
Yapılan ne kadar şerefsizlik de olsa, Çin'e sadece biz değil, dünya göbekten bağlı. Huawei'ye zaten ısınamadım. Xiaomi kullanıyorum şu an. Android'de Çinli markalardan başka sığınacak liman kalmadı. Zibilyon tane model çıkaran Samsung'dan nefret ediyorum. Apple'ı zaten sevmiyorum ki, hoş istesem de alamam. HTC, Sony gibi markalar kendi kendini bitirdi. Ne yapacağız peki? General Mobile, Vestel Venus mü kullanalım?
B bseeek
2 ay (515 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: draozdemir

Kesinlikle katılıyorum, çok çok çok üzücü. İnsanlık suçu. Ben de kişisel olarak HUAWEİ markasını boykot ediyorum...
Maalesef Türkiye'de kişisel olarak Huawei boykotu mümkün değil. Tüm 4g-4.5g-5g altyapımız Huawei tarafından kuruluyor. Tüm Türkiye'nin !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bseeek -- 16 Ocak 2021; 18:44:21 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

A Augenbling
2 ay (30 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Cola, yı boykot ederken fanta içenler gibisin :)

Alıntıları Göster
napalım peki
A Ambarad
2 ay (4006 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: bseeek

Maalesef Türkiye'de kişisel olarak Huawei boykotu mümkün değil. Tüm 4g-4.5g-5g altyapımız Huawei tarafından kuruluyor. Tüm Türkiye'nin !

Alıntıları Göster
Arkadaş "kişisel olarak" demiş zaten. Kişisel olarak Huawei markasını kullanmazsın olur biter. Al sana kişisel boykot. Devletin Huawei altyapısını kullanması, kişisel boykot yapamayacağın anlamına gelmez. O devletin sorunu.
F Fortune 4
2 ay (1480 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: 120205044

merhaba. tarih 2021.
artık savaşlar ticaret bazında yapılıyor.
Çin malları tüm pazarı tekeline aldı ve yerli üretici onlarla rekabet edemiyor.
Eskiden savaşla kaybedilen şeyleri şimdi para için gönüllü olarak veriyoruz. Katar'ın aldıklarına bir bak. Çin yakında ona karşı olan borçlarımıza mukabil "kanal istanbul" u isteyecek, hatta bu projeyi destekliyorlar da.

Çin, ülkelere ödeyemeceği borçlar verip karşılığında ülkelerin köprü-liman vb yerlerini satın alıyor. Sen Çanakkale harbi gibi bir savaş beklerken Çin bizi dımdızlık bırakacak.

Alıntıları Göster
bir ulkeyi tamamen teslim almak icin, gunumuzde bile canakkale harbi gibi operasyon gerekir.. kukla yoneticiler bir yere kadar.. bunlarin ilerde efendilerine isyan etme ihtimali her zaman vardir.. saddam savasi bile saddamın patronlarına isyan etmesinden cikti.. ve bu sekilde mermi atmadan ulke teslim alma taktigi, amerikaya ait bir taktiktir.. fakat kuklalar raydan cıkınca onlar bile paldır küldür giriyorlar ya da orayı karıstırıp ic savas cıkartıp milleti birbirine kırdırıyorlar.. örnek saddam, kaddafi falan..

ruslar ve onlarin blogu boyle dusunmuyor.. nazi almanyası gibi direkt paldir kuldur girme taktigini seviyorlar.. tabii once ucaklarla bombalayip sonra askerlerini indiriyorlar.. action basliyor.. yani sadece amerikanın taktiklerine bakıp, her ülkeyi o sekilde değerlendirme.. ruslarla problem yasandıgı zaman arkanda kimse de yoksa, bunlar direkt o sekilde saldırırlar.. cok acımasız ve barbar insanlardır.. yerel halkı dönüstürmeyi, kendileri gibi yapmayı severler ve bu sekilde calısırlar.. direnenleri de öldürürler.. ortaasya ya ve kafkaslara bak oradakilerin durumunu gör ibret al hepsi rus kölesi olmus soyadları bile ov zov falan..

cong cengler de bunlardan farklı değil.. aynı kafada ve benzer görüste adamlar zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 17 Ocak 2021; 11:57:0 >


U ugah6aiw
2 ay (866 mesaj)
haberin kaynağı çokta tın... sarı trupun siparişi haberi inandırıcı bulmadım... asparagas...
I Inside the nature
2 ay (38 mesaj)
Haydi gel de eğit dostum bakalım tüm toplumu :)))))))))))
Bu mesajda bahsedilenler: @tr1990

S seckinar
2 ay (466 mesaj)
Biraderim, mesajımda size hakaret etmemişken siz bana hakaret, küçümseme ve aşağılama içeren bir yanıt veriyorsunuz ?
Önce üslubunuza dikkat edeceksiniz.
Benim siz diye hitap ettiğim şahsın da bana "sen" demesinden hiç hazzetmem.
Konu çinde yaşamak değil, yaşanılan toplumun baskıcı yönetiminin yaptıklarını-elbette- görememektir.
Burada ABD tarafını tutan da yok.
Üslubunuza dikkat edin, saygıyı kaybetmeyelim.
T The Hollow
geçen ay (3837 mesaj)
Boykot muhabbetleri çok komiğime gidiyor. Fransız ürünlerini boykot konusuna benzetiyorum. YT'da France 24 kanalına bakınırken altta şöyle bir yoruma denk gelmiştim; elde edemeyeceğiniz ürünleri boykot etmeniz saçmalıktır diye. Kuveyt'te yaşayan adam için bu geçerli değil. Ama burada da millet Huawei, Xiaomi, vs. gibi Çinli markalara bayıldıkları için onların cihazlarını tercih etmiyorlar. Onları boykot edince ne alacaklar? Kimse kendini kandırmasın, durum ortada.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.