Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
1060
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hp Omni 27-1100et sizce nasıldır?
D
12 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Arkadaşlar yaklaşık 15-20 gündür aklımda hp omni 27-1100et var. All in One PC olarak bu cihazı tavsiye edermisiniz. Vatan bilgisayarda inceleme fırsatım oldu,cihaz hoşuma gitti açıkçası. 3200-3300 tl civarında bir fiyatı var. Bu ürünü tavsiye edermisiniz? Özellikle kullanan varsa düşüncelerini paylaşabilir mi?I
12 yıl
Binbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: egzodia

Arkadaşlar yaklaşık 15-20 gündür aklımda hp omni 27-1100et var. All in One PC olarak bu cihazı tavsiye edermisiniz. Vatan bilgisayarda inceleme fırsatım oldu,cihaz hoşuma gitti açıkçası. 3200-3300 tl civarında bir fiyatı var. Bu ürünü tavsiye edermisiniz? Özellikle kullanan varsa düşüncelerini paylaşabilir mi?

Evet Onu Yakından Bende Gördüm, Gayet Hos Bi Makine,Özellikleride iyi . Konfor ve Estetikle ilgili Bir Durum, Mesela Bende Apple iMacleri Beğenirim.Ama Burada Hazır Pc Değilde Parça Parça Önerileri Yapılır.

Eğer O Tür Zevkin Varsa Satın alınabilir Bi Alet,Dıştan Bakınca Ekran Görüntüsü Gayet iyiydi.27'' Boyutuna Göre Fiyatıda Uygun Gibi.Orjinal İşletim Sistemi Olması Hp Garantiside iyi.
Tabi Ben Bunu Normal Bir Kullanıcı Gözünden Söylüyorum Yoksa Bir Oyun Sever için Para Etmez, Toplama En iyisidir Onun için.
iMaclere Baktınmı Diycem Ama Onlarında 27'' En Ucuzu 4.500Tl dan Başlıyor.

Birde 3.300 Tl Ya 27'' Monitörlü Bi Makine Görsel(Estetik) Olarakmı Yoksa İşlevsel Olarakmı Daha Çok Sana Uygundur,

Yani Bazı Kullanıcılar İçin i3-i5-i7 işlemci Olmasının Bi Farkı Yoktur , Çünki Yapacağı iş Düşük Düzeydedir.Böyle Bir Kıyaslama Şeklide Olabilir.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.