Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hesap Satışları.

B benbenben01 Konu Sahibi
3 yıl (51 mesaj)
Arkadaşlar ben 2-3 günde bir giriyorum forumu geziyorum bu aralar gözüme çarpan şey şu oldu; adam hesabını herkesten önce satmaya çalışıyor, bunda elbette bir sorun yok ancak kalkıp piyasası 500 tl olan hesabı 300-400 bandında bir fiyata koyuyor. Ardından da satış yapan birsürü insan mağdur oluyor. Yazıktır yahu, O aradaki farka değmez burada insanların alışverişini baltalamaya yani herşeyden önce ayıp.

Evet farkındayım; serbest piyasa diyenleriniz olacaktır, isterse 10 tlye satar diyenler olacaktır ki haklılar ancak satışları yaparken vicdan en önemli faktör.

Neyse iyi forumlar, iyi alışverişler dostlar.
T The Shawshank
3 yıl (358 mesaj)
ülkenin durumu ortada herkesin kendine ait sorumlulukları ve ihtiyaçları var mecburen düşürüyor satılsın diye çünkü para lazım
S smart0201
3 yıl (9590 mesaj)
istersem 1 TL ye satarım ayıp filan değil< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B benbenben01 Konu Sahibi
3 yıl (51 mesaj)
Evet The Shawshank haklısın dostum acil ihtiyaç mevzusuna değinmemişim.

smart0201 ; Zaten yukarıda belirttim "aynen" kullandığın kelimeleri söyleyenler olacaktır diye. Merak etme kimse engelleyemez zaten satışını kardeş sen sat 1 tlye. Serbest piyasa dediğimi görmüşsündür.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.