Iel veya kabatastan bahsediyor olabilir ama iel'in belli bir kismi almanyaya yonelik calisiyor. Digerlerinin de basarisi bahsedildigi kadar yuksek olmuyor hocam. Kabatas olabilir belki bahsettigi yer ama fazlasiyla abartili soylem olmus arkadasinki. Dediginiz kadikoy al gazi al falan arkadasin bahsettigi sonuclarin yanina yaklasamiyor |
Hocam troll bunlar. Yakında bunları eritmek için kafamda fikirler var |
Oranin kontenjani 100kusurlerde basari acisindan son sene cok vasat kaldilar belli dereceler disinda |
Hocam gecenlerde sakayla karisik forumdaki hesaplarin yarisi karambaya ait yazmistim. Saka degil zannedersem ayni uslupta trolluk yapan 5-10 hesap var |
Karamba007 endüstri meslek lisesi hocam ![]() |
sınav açıklandığı zaman görüşürüz durum ortada verilerr ortada hala 2020 den iyi gelecek diyorsunuz |
İel 180 kisi, kabatas 150 yillik degil ve total kontenjani 200e daha yakin 240 filan degil Amerikan ve fransiz liselerini saymazsak 150+ yillik pertevniyal (ki bu da 140 sinirinda olabilir) gsl ve vefa (148 sanırım bu da) var bi, 3u de 240 kisilik diil. Basariyi gectim bu şartları sağlayan okul yok zaten. Tabi aaal li filan olup sadece ilk 240 kisiyi filan saymadiysa ![]() Gal zaten mezun veremiyor, kal yine o kadar kotu olmasa da bunun yanına yaklasacak bir lise değil. Gerci bu orani hangi okula oranlarsaniz oranlayin bu basariyi gosteren herhangi bir okul yok muhtemelen tr de. |
Dogrudur hocam. arkadas milleti umitsizlige suruklemeye calisiyor akli sira bu sekilde |
Hocam konu açmıştım ama birebir sormak istedim.YDT girecek misiniz? Arkadaşlarınızdan bilkentten falan girecek olan var mı? Kaç net ilk 100 getirir sizce? Şu an dil durumunuz nedir? |
Sallıyodur hocam o zaman 10 binde 150 öğrenci 4 alandan (tm,dil,mf,ts) da hesaplasan anca olur aaal başarılı bir okul ama o kadar da değil yani nufüsuna göre normal.ankaradaki anadolu liseleri genel olarak özele göç veriyor demişler zaten (2019) Öss istatistiklerinde sıralama yazmıyor bilkent müh demiş burslu mu burssuz mu belli değil, 125 tıp demiş arada özel tıplar var onlarda da aynı şekilde. |
Hocam olaya maydanoz gibi oldum biraz ama eadan ilk 100yapmakla dilden ilk100 yapmak arasinda nasil bir zorluk farki var. Dilde 80yapmak daha kolay sanki. Eada eacilar matematigi yapamiyor cok fazla saycilar da tam sozelleri yapamiyor. Biraz bakarak eadan daha kolay olur gibi degil mi |
EA 80 yapmak bence daha kolay.Yani en azından iyi sayısalcılar için.Dil daha rahat,hem hazirliktayim hem calismasi eglenceli.Onun için ea veya sözel bakmayacagım.Sonuçta hepsi az da olsa konu yükü Sözel ea dil sayısal diye gider zorluk bence |
Aynen hocam dogru yaklasim dilinize de katkisi olur bir yandan da |
Aaal nüfusuna ve aldığı öğrenci kitlesine bakarsak başarılı sayılmaz bence, ama kendilerini satmayı çok iyi biliyorlar. |
Gireceğim ama çıkacağını sanmıyorum. En az 78 lazım ki bence o kadar İngilizcem yok benim. B1 b2 filan herhalde ingilizcem net degerini bilmiyorum, Bilkent hazırlığını 76/100 le atlamistim (baraj 60/100) elimdeki tek veri bu |
Hocam siz derslerde zorlanıyor musunuz? Sınavlarda falan zor oluyor mu? Çok üst düzey degil anlasilan yabancı diliniz. Bu arada sorulara baktınız mı bilmiyorum ama çok kolay.Bilkenti 76 ile atladıysanız rahat fullersiniz |
B2 falansındır. |
olan 2020'ye oldu. keşke bir kez daha girseymişim pişman olacağım daima sanırım. |
240 kisi kadikoy anadolu ve gazi anadolu var benim bildigim, gaziden de oyle bir sey cikmadi hatta 240 kisiyi gectim 100 kisi mezun bile vermemis olabilirler bu sene. Muhtemelen kadikoy anadolu. Ama 150/240 abartili bir rakam bence, su siteden mezunlarina bakabilirsiniz https://tercihdonemi.net/liseler/?id=991
Edit: 150 yil da diyor, iel mi acaba
Edit2: hayir 180, kabatasla karistirmisim. Yok ki boyle bir okul
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Killing Road -- 18 Şubat 2021; 16:2:33 >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 5 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @medness