A

Yüzbaşı
03 Nisan 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
172 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
2 yıl
NASILSINIZ?
YKS 2019'da 75bin yapıp mezuna bırakıp 2020de üstün bir başarı göstererek olmaz denileni oldurtup 88bin yapmıştım hatırlıyorsanız. İkinci mezuna kalmayı düşündüm vazgeçtim yerleşemedim bi daha düşündüm ek tercihle bi yere yerleştim.. bu sene de ek madde 1'in ekmeğini yiyeceğim.. Sizler nasılsınız? Sınav başarısızlığım aklıma geldi, buraya bir yazayım dedim. Mutlusunuzdur umarım ve 21 yks güzel olacak galiba, herkes istediğini alır umarım.
A
2 yıl
BU EK YERLEŞTİRME SONUÇLARI NE ZAMAN ACİKLANİR
?
A
2 yıl
DURUM VAHİM
İyi forumlar bu sene sonbaharda YDS gireceğim. ingilizcem vasat sayılır bugün YDS 2018'i çözdüm 29 netim var :D 60-70 dolayında bir puan almalıyım ancak bu sene hazırlık okuyacağım, ne önerirsiniz bana?
Dipnot: Bir yandan ALES de hazırlanacağım.
A
2 yıl
GÖRÜŞMEK ÜZERE GENÇLER
Herkese merhaba.Ek tercihlerin başlamasıyla tercihlerimi yaptım,bilmeyener için 88 binle yerleşememiştim. Seneye kadar İngilizce hazirlik okuyacağım değişik abidik gubidik bölümler yazdım ünileri iyi diye. ALES ve YDS hazırlanacağım bu dönemde seneye de Bolu ya da Trakya Bilgisayara geçeceğim. Hepinize gerek yerleşemediğimde gerek tercih dönemindeki destekleri için teşekkür ederim. myp ile geçişim olunca yine yazarım buraya
Sınava girecek arkadaşlara başarılar
< Resime gitmek için tıklayın >
A
2 yıl
EK TERCIH KONTENJANLARINI UNUTTULAR MI
a....
A
2 yıl
CENGIN MESLEKLERI BİTİRECEĞİ ASIKAR
Ek tercihler ne zaman baslar sizce pazartesi baslar mi? bir de temel bilim bursu almayı düşünüyorum bu sene hazirlik okuyup ise girme durumum var otelde ssk'am olursa sorun olur mu
A
2 yıl
EK TERCIHLER NE ZAMAN BAŞLAR
?
A
2 yıl
EK TERCIH NE ZAMAN BAŞLAR TEMEL BILIMDE BOSLUK KALIR MI
dostlar merhaba. bu sene ingilzice temel bilim yazmak istiyorum, yok bursu da var hazirlik da okumak istiyorum, seneye de Bolu bilgisayara yatay gecicem sizce ankara matematikte falan bosluk kalir mi bu sene? yoksa petrol falan mi yazmam gerekir? kontenjanlar ne zaman aciklanir bir de?
A
2 yıl
KIRIK HAKKINDA
Dostlar merhaba yeniden beni biliyorsunuz ki absürt bir sıralama yapmıştım geçen sene 88bin gibi
şuan ekle bir hazırlığa yerleşeceğim kesin yani yazıcam ve yds çalışıcam
tytde 67bininci idim bu sene acaba diyorum sadece ayt mi çalışsam konular netleştiğinde? 30-40 bin yapsam yerleştirmede bana yeter en azından çok da kötü olmayan bir ünide okumuş olurum? olmadı 88 binle geçişimi veririm bir yere bilgisayar mühendisliğine. Sorum şu ki size kırık beni çok geri atar mı aytde iyi bir şey yapsam dahi?
A
2 yıl
KARAR VERMEME YARDIM EDIN LUTFEN
Ek tercihle yerlesecektim bi yer yazip myp ile de istedigim bolume gecerim diyordum siralamam sayisal 88bin simdi bu online olaylari olunca zaten eve kesinkes tikilicam acaba gitmesem mi lan dedim. bi ama yks ile hazirlik da bir degil sizce bi kere daha girsem mi ya allah deyip bir kere mezuna kaldim bu arada
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.