forumun ilk mesajı.nası upladındı bu ya![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() helal olsun sana forum dh! |
Hayırlı olsun... |
hoorttttttt![]() |
bizimde bi hatıramız olsun bakalım kaç sene gitcek :D daha böle şuan ramazandayız oruç başıma vurdu iftarı bekliyorum yaş 17 unutmadan :D işllah 35 yaşındada bu konu hala burda olur(zor biraz ama:D)emegi geçen bütün dh ahalisine mewlute ayrıyetten slmlar Nick Games ------------- --------------- By PoSe. :Cs 1.6 PoSeTR :Cabal online <DeSTaN>PoSe :Warcraft Frozen dota pro PoSe :Call of duty 2 ![]() vs vs vs :D Gelecege son not: selamlar gençlik su tasarrufu yapalım lütfen yoksa gelecekde bu konuyu okuyamayız.. malüm su=elektirik su =hayat suyumuza sahip cıkalım ![]() Taklitlerimden sakının ![]() ![]() |
Yine açıldı bu konu. Yalama oldu aç kapa aç kapa![]() |
simdi bu ilk mesaj mi :O |
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle