1. sayfa
Ya dolar 7 lira oldu, gençlerin çoğu işsiz, her yere torpilliler dolmuş bunların sorumlusu kim. Gılışdar ve cehape tabiki. O yüzden cehape ye oy yok aktrol kardeşim |
Hala AKp liyim diye yazmadan AKP lilik yapan var. Yazın da herkes net bilsin. Edit: ülkeyi baştan uca satıp aile şirketi gibi yöneten hatta yönetmeyen birilerini tutanlar hala va... |
Hala AKp liyim diye yazmadan AKP lilik yapan var. Yazın da herkes net bilsin. Edit: ülkeyi baştan uca satıp aile şirketi gibi yöneten hatta yönetmeyen birilerini tutanlar hala varmış. |
E kime oy verelim o zaman demezler mi bir de bunlar... Kafalarına taşla vuracaksın. |
Ya dolar 7 lira oldu, gençlerin çoğu işsiz, her yere torpilliler dolmuş bunların sorumlusu kim. Gılışdar ve cehape tabiki. O yüzden cehape ye oy yok aktrol kardeşim |
Ağlamak kolay, bağırmak kolay. Ülkeyi tanıyın, toplumu tanıyın, gerçekçi düşünelim. Bize lazım. |
Hala AKp liyim diye yazmadan AKP lilik yapan var. Yazın da herkes net bilsin. Edit: ülkeyi baştan uca satıp aile şirketi gibi yöneten hatta yönetmeyen birilerini tutanlar hala varmış. |
Seçimlerde sandıklara bile sahip çıkamayan bir parti CHP. Kocaman parti binalarında oturacaklarına teşkilat kursunlar, satsınlar o binaları gerekiyorsa. Neyse biz biraz biyoloji öğrenelim; https://www.youtube.com/watch?v=s4MQ31B3efo&feature=youtu.be |
Cehape söylemi akp ağzı Senin ne mal olduğun da ortada. |
benim mi |
yan charla yazanlar gibi |
türkiyenin geldiği içler acısı nokta sizi üzmüyorsa bir türk vatandaşı olarak benim diyecek bir lafım yok. |
Tüh ya kömür makarna vermiyorlar diye mi bunca tantana |
ben türkiyenin geldigi noktaya üzülüyorım ama chp iyi bir muhalefet değil sadece farklı alternatiflerin ortaya çıkması siyasetin dilinin değişmesini umut ediyorum hemen akp li diye yaftaladınız akp li de chp li diyo harbiii ayrısmısız |
1. sayfa
< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >