Merhabalar 4 aydır spora gidiyorum gayette sağlam bi hacim kazandım hatta arkadaşlarım kuzenlerim kilo almışsın diyolar ama hala başladığımdan bu yana aynı kilodayım hergün en az 1 tencere pilav onun haricinde yine baya şey yiyorum olmuyor sizce yağ yakıp kas kazandığımdanmı oluyor biraz yağlı bi vücudum var bana yardımcı olursanız sevinirim...
Arkadaşların kaslanmışsın demek istemiş olabilirler belki. Sen zaten değiştiğini çok fark etmezsin özellikle kas bakımından kilo alırken anlamazsın çevren söyler. Yağ verip kas almışsındır... Ayrıca o kadar pilav kaslarını karbonhidratla doldurup taşırır biraz da ondan olabilir
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @Harbiyeli 3779
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @Cem