Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
360
Tıklama
0
Öne Çıkarma
.
C
geçen yıl
Er
Konu Sahibi

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calse23 -- 16 Nisan 2022; 17:30:59 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Z
geçen yıl
Er

Merhaba arkadaşlarGstar raw bir alışveriş uygulamasıdır.Çevrimiçi alışveriş merkezlerinde bekleyen çok sayıda sipariş var bekleyen siparişlerin tamamlanmasında G star komisyon ödemesine yardımcı olunca uygulama ürünün ücretinin %0.6 ile %1.5 arası size pay veriyor bu miktar seviye göre değişiyor.100 dolar ile baslayan kişi günlük 2 seviye olursa 10 dolar gibi bir ücret kazanıyor . her zaman en yüksek ürünlerde hakkınızı kullanın çünkü günlük seviyesi 1 olan 8 ,seviye 2 olan kişinin 12 hakkı var .Eğer 100 dolar ile başlar ve 2 seviye olursanız 10 günde paranızı 100 dolar edersiniz paranız amorti eder.Bence denemeye değer bu sistem 3 aydır var ve devam ediyor.Bir çok kişi bu sistemi saklıyor ve manipüle ederek kimsenin girmesini istemiyor. Seviyeniz ve elinizdeki miktar artıkça günde 300 dolar bile kazanırsınız.

Hesabınıza attığınız paranın dekontunu sisteme yüklemeniz gerekiyor, eğer yanlış bi dekont YÜKLERSENİZ "** HESABINIZ KİTLENECEKTİR **" KENDİNİZE AİT DEKONTU YÜKLEMENİZ GEREKMEKTEDİR, YOKSA HESABINIZ KİTLENECEKTİR..
BİLGİNİZ OLSUN.
Referans linkim ile üye olabilirsiniz
http://web.gstarshop.cc/m


Detaylı bir video var eğer isterseniz izleyebilirsiniz.https://www.youtube.com/watch?v=aTq474Nf4fM&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZıbartaNadaM -- 23 Mart 2022; 21:33:31 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

U
geçen yıl
Onbaşı

Bkz. Hik.online< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

X
geçen yıl
Binbaşı

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.