Gönderiler Hakkında
X
2 ay
para kazanmak için boştaki internet datasının paylaşılması (coin ve paypal ile ödeme oluyor)
EARNAPP uygulaması boştaki interneti paylaşım uygulamaları arasında en yeni çıkanı ve en iyi getirisi olanı :) TR deki data kullanımı baya yüksek ... kötü yanı sadece paypal ve amazon çeki olarak(tr yok) ödeme yapıyor şuan(yurtdışından tanıdık varsa veya ayarlayabilriseniz ödemeyi alabilrisniz)... min ödeme 5$ ve otomatik ödeme seçeneği var yani 5$ veya belirlediğiniz seviyeye geldiğinde ödemeyi otomatik gönderiyor...... 10gb a 5$ veriyor ;) .. diğer uygulamalara göre earnapp pc nin idle olmasını bekliyor o zaman daha iyi çalışıyor yani siz pc de iş yapıyorsanız kullandığı veri azalıyor söylenene göre cpu yüküne bağlı olarak buna karar veriyor.... ram kullanımı vs baya düşük diğer uygulamalar gibi... peer2profit de sadece download kısmına ödeme yaparken EARNAPP hem download hem upload miktarına göre yani toplamına ödemeyi yapıyor :)

https://earnapp.com/dashboard/signup?r=CS2DMEC

pc ye veya telefona(honeygain, iproyal ve peer2profit için geçerli) kurup internetinizi paylaşabiliyorsunuz. Arka planda çalışıyorlar ve pcye herhangi bi veri indirme söz konusu değil yani hdd/ssd de yer kaplama vs olmuyor. Online oyun oynarken(project reality veya fifa online4), iptv çalışıyor, 2 adet coin amaçlı node uygulamasıda sürekli aktif data kullanıyor vs bütün gün açık tutuyorum şimdiye kadar bi sorun yaşamadım(bütün hepsinde yüklenme vs olursa çok ufak takılma oluyor anlık bu da çok nadiren oluyor)(3 laptop 4 telefon aynı ağa bağlı).

50mbps download 8mbps upload var (direk bu uygulama için çalışan kişiden aldığım bilgiye göre bu tip uygulamlar simetrik olarak çalıştığı için uplaod hızı ile sınırlı oluyormuş yani 8/8 olarak çalışıyormuş, download da yine büyük bi kısım uygulamalar tarafından kullanılmıyor)


SINIRSIZ internetiniz var ise kullanabileceğiniz(sonuçta data kullanlıyor ve kotalı internetiniz varsa çabuk bitirecektir), ayda 10-15 dolar (data kullanımına bağlı, uygulamayı/pcyi açık tuttuğunuz süreye bağlı, uygulamadaki kullanıcılara atanan dataya bağlı artabilir azalabilir) kazandırabiliyor. İlk bi kaç gün veri kullanımı düşük olabilir ama bi süre sonra artıyor, gerçi kullanıcı sayısı arttıkça kişi başına düşen veri azalıyor ama firmalar büyüdükçe data kullanımı artacaktır sanırım.

Honeygain-->> 1 IP de 2 cihaza izin veriyor (yani 1 pc 1 telefon veya 2 pc ya da 2 telefon gibi, 2 farklı Ip niz/internetiniz var bu durumda 4 cihaza izin var, max 10 cihaza izin var sonrası kurumsal kullanıma giriyormuş), eski akıllı telefonunuz varsa onuda kullanabilirsiniz, honeygain pc de "content delivery" seçeneği var (telefon uygulamasında bu seçenek yok) bu daha çok vpn gibi kullanılmasınız sağlıyor, burda kullanılan datadan çok CD nin aktif olduğu süreye göre kazanım sağlanıyor (1 saat kullanım 10 kredi sanırsam, bende 5-10 saat arası değişiyor). Ben uygulamayı kullanmaya başladıktan 1 ay sonra çalışmaya başladı yani aktifleşmesi zaman alabilir.

10 gb data kullanımına 1$ veriyor.

paypal ve BTC ile ödeme alma imkanı var. (min ödeme 20$) (ben şuan 13 doları geçtim henüz ödeme almadım ama reddit de vs bakılırsa sorun yok bu konuda, discordda da bi çok kişi ödeme alıyor paylaşımları görüyorum)

ilk kayıt olurken 5$ bonus hesabınıza yükleniyor.

sitesinde her gün honeyjar diye bi sistem var ona bastığınızda günlük 10-500 arası kredi kazanabiliyorsunuz bazılarına 1000-10000 de çıkmış, günlük basıp ordan da ek kredi kazanabilrisiniz) ((1000kredi 1$ a denk geliyor sistemlerinde))

mobil uygulamasında eğer 4.5g data paketinizden kullanacaksanız uygulama ayarlarında data sınırı koyma seçeneği var, onu kullanmayı unutmayın, ayrıca mobil uygulamada wifi mi yoksa 4.5g üzerinden mi paylaşım/data kullanımı seçenekleri de var.

iproyal-->> 1 Ip de 1 cihaza izin var, pc ve mobil uygulamalrı yeni güncellemelerle stabil hale geldi. BTC ve paypal ile ödeme almak mümkün.  

peer2profit-->> GB başına en yüksek ücreti veren uygulama. 6 cihazda kullandım herhangi bi limit uyarısı almadım (sitelerinde dashboard da aktif cihazları süreyi vs en detaylı bu uygulama gösteriyor). Sadece BTC ile ödeme yapıyor. Mobil internete daha yüsek ücret veriyor-sistem otomatik algılıyor mobil datayı-


https://packetstream.io/?psr=1JdT

https://peer2profit.com/r/162880175161158ad74707c

https://r.honeygain.me/XPEA3FB1D2

https://earnapp.com/dashboard/signup?r=CS2DMEC

https://iproyal   .com/pawns?r=xpugur   (forumda nedense link uzantısı siliniyor, linki birleştirerek kullanabilirsiniz)


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
X
9 ay
silin konuyu ..
*************** neyse yaa bana ne ... silin konuyu... ülke battığında sanki akapeliler batmayacak gibi yaşıyorlar...
gerçekler ortaya çıkınca görücez.

.............


what goes around comes around !
X
geçen yıl
izlememiş olan izlesin ;)
X
2 yıl
göz muayene aletlerini satabileceğim site/forum bilgisi olan?
Bi çok göz aleti vs var, bunlardan bazısını internette ismiyle/koduyla aratınca buldum yabancı bi sitede satışa koyabildim ama başka şeylerde var ve türkiye de buna uygun bi satış sitesi bulamadım, ya da bunları satmak yasal mı ona dair bi yazıda bulamadım ama 2. el medikal alet satan siteler var ama alım yapanı göremedim.(göz aletleri genelde makina göz numara kontrolü göz tansiyonu kontrolü vs şeyler olduğu için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum, internette tek kullanımlık medikal ürünlerin satışı yasak onu gödüm sadece)Bilgisi olan var mıdır?
X
2 yıl
böceğin türünü nedir?
bu böceğin türü nedir?
son yıllarda ortaya çıktı ve sayıları artıyor, sinek gibi uçuyor ama sineğin evrim geçirmiş hali gibi gözüküyor, mutasyona uğramış gibi (5-10 yıldan önce böyle bi tür görmediydim, geçen yıllar da az az görülüyordu ama özellikle bu yıl aşırı fazlalar, sineklerin yerini alacaklar galiba)
yerde bi örümcek gibi yürüyor ama baya hızlı, uçarken pek bi ses çıkartmıyor, sinek gibi sürekli uçmuyor zaten, böcek ilaçlarıyla kolayca ölüyor :)
yer Samsun.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
X
3 yıl
2005 honda jazz çağırma mesajı (far kolu ve el freni)
Merhaba,

Geçen gün babamın telefona 2 mesaj geldi,

ilkinde;
2002-2003-2004-2005-2006vs model honda jazzların far kolunda sorun olabilir, ücretsiz kontrol ve gerekiyorsa ücretsiz değişim için honda servisine gelin diye bi mesaj.

2.sinde de;
2004-2005 model jazzlarda el freni değişmesi gerekiyor, servise gelin ücretsiz değişim sağlansın diye bir mesaj.

böyle mesajları internette arattım pek bulamadım yılalr önce bu şekilde değişim için çağırımlar olmuş ama yeni bi konu bulamadım.

Bilgisi olan var mı?
X
3 yıl
F-35'TE RÜŞVET - ABD'DEN GİZLİ ADIM DAHİ ATAMAYIZ - OSMAN BAŞIBÜYÜK
X
4 yıl
KPSS ile atanılan yerin 1 yıl sonra zorla değiştirilmesi
Merhaba,

2014 kpss ile istediği şehire atanan biri, 1 yıl falan çalıştıktan sonra bölge müdürlüğü kapatılıyor(sebebi tam hatırlamıyorum şimdi) ve istediği şehre göre ülkenin diğer ucuna zorla atanıyor.

Böyle bir durumda herhangi hakkı var mıdır? yoksa Devlet isteidği gibi takılabiliyor mu böyle? ... ben burayı kapatıyom sen kpss de ne kadar puan alırsan al kaçıncı olursan ol atandığı nyeri kapatıyorum senide buraya gönderiyorum .. en batıdan en doğuya güle güle git orda çalış diyebilir mi?
X
5 yıl
laptopun açılmasında garip sorun (pili çıkartıp takmadan açılmıyor)
Merhaba,
Laptopun geçenlerde gece kendi kendine bi kaç kez açılıp kapandığını fark ettim (uyandırdı beni :D) laptop sürekli elektriğe bağlı (pilde herzaman takılı) ...laptop normal açılıyor bios ekranına gelince sanki kapama düğmesine basılı tutunca aniden kapanması gibi kapanıveriyor bi kaç dakka geçmeden tekrar açılıyor vs bende prizden çektim pilinide çıkarttım ... daha sonra kendi kendine açıldığını görmedim...

ama şimdi şöyle bi sorun var .. laptop elektriğe takılı ve pil takılı iken (şarj ışığı yanıyor) açma düğmesine basınca açılmıyor ama bastığım belli oluyor (şarj ışık seviyesi değişiyor -daha güçlü yanıyor-)

adaptörü çıkartıyorum sadece pil takılı yine açılmıyor ...

pili çıkartıyorum elektriğe takıyorum yine açılmıyor ...

pili çıkartıp tekrar takıyorum -adaptör takılı değilken-(takılıyken yine olmuyor) bu sefer laptop açılıyor .... yani laptop u açmam için pili çıkartıp takmam gerekiyor (anında yani bi süre bekleme vs gerekmiyor) ..

neden oldu nasıl oldu biliyorum geçenlerde bi elektirk gidip gelmişti anlı kacaba ondan mı oldu bilemiyorum ... pil çalışıyor sorun yok ... windows 10 yüklü bazı yazılarda hızlı başlat vs iptal etmekten bahsedilmiş veya adaptör ve pili çıkartıp başlama tuşuna basılı tutup laptoptakı elektriği bitirmekten bahsedilmiş ama pili çıkartıp taktığım an açılıyor sorun öyle bişey değil..

laptopun garantisinni bitmesine tam 1 ay kaldı :) garantiye gönderip bi süre (büyük ihtimal 1 ay) laptopsuz mu kalsam yoksa pil tak çıkart olayının bi çözümü var mıdır?

--pilin şarj seviyesinde sorun yok--..---çalışırken adaptörü çıkartıyorum pilden çalışmaya devam ediyor sorun yok---...---şarj etmede sorun yok---..--laptop çalışırken pili çıkartıyorum sorun yok--...
X
6 yıl
27/10/2015 15:59:20 Motorinde indirim yapıldı (4 kuruş)
27/10/2015 15:59:20 Motorinde indirim yapıldı-dunya.com


Ham petrol fiyatlarında yaşanan düşüşün etkisiyle motorinde
indirime gidildi.
dunya.com'da yer alan habere göre, akaryakıt ürünlerinden
motorinde bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere indirime
gidildi.
Motorinin litresi 4 kuruş ucuzlayacak.

Haberin tam metni:

http://www.dunya.com/finans/petrol/motorine-indirim-278986h.htm

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

"Akaryakıt ürünlerinden motorinde bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere indirime gidildi.

Motorinin litresi 4 kuruş ucuzlayacak.

İndirim sonrasında İstanbul'da 1 litre motorinin litresinin 3,79 liradan 3,75 liraya; Ankara'da 3,84 liradan 3,80 liraya inmesi bekleniyor.

İndirimde Brent petrolde yaşanan düşüşün etkili olduğu belirtiliyor.

Brent petrolün varil fiyatı 47 doların altına inerek 2 ayın en düşük seviyelerine yakın seyrediyor."
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.