Arkadaşlar gözlük kullananlar bilirler.Gözlük burundan hep kayar bunu önlemenin bi yolu yokmu özellikle sıcak yaz günlerinde burun terliyor gözlükte burundan kayıyor sizde sürekli elinizle gözlüğü yukarı çekmek zorundasınız.Ben gözlükçüye götürdüm saplarını büktü yinede işe yaramadı çözümünü bulan varmı ?
10 seneyi geçik bir zamandır kullanıyorum ilk zamanlardan artık tik olmuş yüzümü yamulta yamulta kaldırıyorum. Yaptığımın farkında bile değilim dedim ya tik olmuş artık alışkanlık olmuş.
Bende de var gozlugun dezavantajlari: -Surekli burnundan kayar -Cami kaliteli degilse surekli toz leke olur silmek zorunda kalirsin. Silmesen rahatsiz eder. Surekli gozunuzun onunde nokta gibi seyler insani deli eder. Kaliteli cam almak lazim onlara da 700 tl falan istiyorlar -Denize havuza giremezsin cikarman lazim. Cikardiginda da hicbir sey secemezsin -Yagmurda disari cikmak aman aman
Bende de var gozlugun dezavantajlari: -Surekli burnundan kayar -Cami kaliteli degilse surekli toz leke olur silmek zorunda kalirsin. Silmesen rahatsiz eder. Surekli gozunuzun onunde nokta gibi seyler insani deli eder. Kaliteli cam almak lazim onlara da 700 tl falan istiyorlar -Denize havuza giremezsin cikarman lazim. Cikardiginda da hicbir sey secemezsin -Yagmurda disari cikmak aman aman
Avantajlari yok
Hele yüzme gözlüğüyle dalıyorum havuza görüş zor be hocam çok sıkıntılı
Bende de var gozlugun dezavantajlari: -Surekli burnundan kayar -Cami kaliteli degilse surekli toz leke olur silmek zorunda kalirsin. Silmesen rahatsiz eder. Surekli gozunuzun onunde nokta gibi seyler insani deli eder. Kaliteli cam almak lazim onlara da 700 tl falan istiyorlar -Denize havuza giremezsin cikarman lazim. Cikardiginda da hicbir sey secemezsin -Yagmurda disari cikmak aman aman
Avantajlari yok
Hele yüzme gözlüğüyle dalıyorum havuza görüş zor be hocam çok sıkıntılı
10 seneyi geçik bir zamandır kullanıyorum ilk zamanlardan artık tik olmuş yüzümü yamulta yamulta kaldırıyorum. Yaptığımın farkında bile değilim dedim ya tik olmuş artık alışkanlık olmuş.
Ben 4 yıldır kullanıyorum gözlüğü yukarı kaldırmak için dediğin gibi farkinda olmadan yüzümü yamultuyorum. Gören sakat sanıyo çözüm bulursan lütfen alıntıla
Bende de var gozlugun dezavantajlari: -Surekli burnundan kayar -Cami kaliteli degilse surekli toz leke olur silmek zorunda kalirsin. Silmesen rahatsiz eder. Surekli gozunuzun onunde nokta gibi seyler insani deli eder. Kaliteli cam almak lazim onlara da 700 tl falan istiyorlar -Denize havuza giremezsin cikarman lazim. Cikardiginda da hicbir sey secemezsin -Yagmurda disari cikmak aman aman
Avantajlari yok
Hele yüzme gözlüğüyle dalıyorum havuza görüş zor be hocam çok sıkıntılı
Lensle de dalinmaz değil mi hocam
Lenste kullanıyorum ama hiç denemedim.Yüzücü gözlüğü gözü vakumladığı için lense zarar verir oksijen teması olmuyor ya içinde ben öyle düşünüyorum.Ama gözlük su alsa lens kayar daha büyük sıkıntı
Bende de var gozlugun dezavantajlari: -Surekli burnundan kayar -Cami kaliteli degilse surekli toz leke olur silmek zorunda kalirsin. Silmesen rahatsiz eder. Surekli gozunuzun onunde nokta gibi seyler insani deli eder. Kaliteli cam almak lazim onlara da 700 tl falan istiyorlar -Denize havuza giremezsin cikarman lazim. Cikardiginda da hicbir sey secemezsin -Yagmurda disari cikmak aman aman
Avantajlari yok
Hele yüzme gözlüğüyle dalıyorum havuza görüş zor be hocam çok sıkıntılı
Lensle de dalinmaz değil mi hocam
Lenste kullanıyorum ama hiç denemedim.Yüzücü gözlüğü gözü vakumladığı için lense zarar verir oksijen teması olmuyor ya içinde ben öyle düşünüyorum.Ama gözlük su alsa lens kayar daha büyük sıkıntı
Gözü mu vakumluyor ??? Siz bilgili birine benziyorsunuz ben 20 yaşındayım yüzme bilmiyorum ama çok seviyorum. Yine de korkuyorum sudan bilmediğim için kolluksuz giremiyorum. Ayağım yere başlayınca panik oluyorum. Bu yaştan sonra öğrenebilir miyim.
Bende de var gozlugun dezavantajlari: -Surekli burnundan kayar -Cami kaliteli degilse surekli toz leke olur silmek zorunda kalirsin. Silmesen rahatsiz eder. Surekli gozunuzun onunde nokta gibi seyler insani deli eder. Kaliteli cam almak lazim onlara da 700 tl falan istiyorlar -Denize havuza giremezsin cikarman lazim. Cikardiginda da hicbir sey secemezsin -Yagmurda disari cikmak aman aman
Avantajlari yok
Hele yüzme gözlüğüyle dalıyorum havuza görüş zor be hocam çok sıkıntılı
Lensle de dalinmaz değil mi hocam
Lenste kullanıyorum ama hiç denemedim.Yüzücü gözlüğü gözü vakumladığı için lense zarar verir oksijen teması olmuyor ya içinde ben öyle düşünüyorum.Ama gözlük su alsa lens kayar daha büyük sıkıntı
Gözü mu vakumluyor ??? Siz bilgili birine benziyorsunuz ben 20 yaşındayım yüzme bilmiyorum ama çok seviyorum. Yine de korkuyorum sudan bilmediğim için kolluksuz giremiyorum. Ayağım yere başlayınca panik oluyorum. Bu yaştan sonra öğrenebilir miyim.
Her yaşta öğrenebilirsiniz kardeşim eğer sorununuz varsa hertürlü yazabilirsiniz bana cevaplarım ben
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheProgrammer -- 18 Ağustos 2014; 21:10:22 >
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
-Surekli burnundan kayar
-Cami kaliteli degilse surekli toz leke olur silmek zorunda kalirsin. Silmesen rahatsiz eder. Surekli gozunuzun onunde nokta gibi seyler insani deli eder. Kaliteli cam almak lazim onlara da 700 tl falan istiyorlar
-Denize havuza giremezsin cikarman lazim. Cikardiginda da hicbir sey secemezsin
-Yagmurda disari cikmak aman aman
Avantajlari yok
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu yüzden kayma gibi bir olay yaşamıyorum.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Hele yüzme gözlüğüyle dalıyorum havuza görüş zor be hocam çok sıkıntılı
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obilux -- 18 Ağustos 2014; 21:17:46 >
< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Dediğim gibi gittim saplarını büktüler yine birşey yok.Yine kayıyor gözden
Lensle de dalinmaz değil mi hocam
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Ben 4 yıldır kullanıyorum gözlüğü yukarı kaldırmak için dediğin gibi farkinda olmadan yüzümü yamultuyorum. Gören sakat sanıyo
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
2-3 günde bir yıkayın.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Lenste kullanıyorum ama hiç denemedim.Yüzücü gözlüğü gözü vakumladığı için lense zarar verir oksijen teması olmuyor ya içinde ben öyle düşünüyorum.Ama gözlük su alsa lens kayar daha büyük sıkıntı
Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Gözü mu vakumluyor ??? Siz bilgili birine benziyorsunuz ben 20 yaşındayım yüzme bilmiyorum ama çok seviyorum. Yine de korkuyorum sudan bilmediğim için kolluksuz giremiyorum. Ayağım yere başlayınca panik oluyorum. Bu yaştan sonra öğrenebilir miyim.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Her yaşta öğrenebilirsiniz kardeşim eğer sorununuz varsa hertürlü yazabilirsiniz bana cevaplarım ben