1. sayfa
Benmiyim o arakdaş ![]() Bendeki boşluk şu şekilde < Resime gitmek için tıklayın > Elemanınkide şu şekilde pek sorun teşkil etmiyor gibi < Resime gitmek için tıklayın > |
yok sen değilsin ama bir fotoğrafını görmek isterim aşırı moralim bozuluyor da dolmadı gitti bir türlü zaten ilk 3 ay hep yanlış çalışmıştım göğüs hocam aslında o tarz boşluk değil daha çok yani ortası değil göğüs içeriye doğru yarılıyor bir çizik varmış gibi bildiğin boşluk |
Resmi bir üste koydum dostum göğsün dolması o kadar kolay değil. Bozma moralini. |
< Resime gitmek için tıklayın > Genetik Lazarın boşluk yok neredeyse |
![]() ![]() |
Gerçi şuanki halim de deve değil sadece 5 kg fark var ![]() |
Genetik, adamın bize göre sağ göğsündeki o çizgi de alt göğüs ile üst göğüs ayrımı. Aynı o elemandaki kadar ufak bir boşluk benim aynı göğüste de var. Bu arada değişim diye yutturduğu şey bulk-define hali. Sanki sıfırdan yapmış gibi insanları etkilemeye çalışıyorlar ![]() |
Babam ve kardeşimde hem göğüs arası boş hemde içeriye doğru göçük bir halde, bende öyle bir sorun yok allahtan ama genetik bu işler genelde |
yani umutsuz vaka hiç kapanmaz orası diyorsunuz sağolun |
Benimki de malesef iceri gocuk ![]() |
Balon şişirmeyi denedin mi birazda olsa düzeltiyor |
Belirli egzersizler var ama hicbiri tamamen duzeltmiyor en fazla %60 falan duzeliyor. Normal goguslu birinde azicik gogus kasi olsa bile gogsu cikik oluyor ve tshirt giydiginde falan guzel duruyor ama bende ne kadar olursa olsun gogus gobekten geride duruyor ve yag oranim %5 bile olsa gobekli gibi gozukuyorum ![]() ![]() |
siz yine genetiğinizin ne olduğunu biliyorsnuz ben ne oldğunu bilmiyorum daha çıkartamadım o kadar ![]() ![]() |
Beyler benimde sag gogusumun ust sol kismi iceriye cokuk sanki hic calismamis gibi. Ama sol gogusum normal. Ayrica 2 gogusumun artasindada 2 parmak kadar bosluk var. bunlari nasil duzeltebiliriz yokmu cagresi cokuk yuzunden sag gogusum kucuk duruyor... |
dolmaz hocam boşuna irdeleme... |
1. sayfa
birde bir kaç şey sormak istiyorum 6 ay oldu kollarım 26 cmden 32 sol 32.5 cm ise sağ kilom ise 58 den 65.5 civarına yükseldi sizce gelişim normal mi birde birşey sorucam forumda bir arkadaş daha konu açmıştı vücut fotoğrafı ondada aynısı vardı ve oda 65 kiloydu anlamadım ama zayıflıktan olabilir mi. bu arada boyum 1.82