Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
gitar için ses kartı

I Illusive Man Konu Sahibi
2 yıl (3177 mesaj)
Arkadaşlar ayrı bi konu açmak istemezdim ama önceki konularda yazan arkadaşların çoğu forumu bıraktıkları için burdan bikaç soru sormak durumundayım
Evde kendi çapımda metal coverları kayıt edip bias fx vs gibi programları kullanmak istiyorum.
İnternette biraz araştırdım bunun için başlangıç olarak behringer umc22 ,M audio fasttrack 2 ve presonus Audiobox kartlarının tavsiye edildiğini gördüm. Umc 22 nin fiyatı daha uygun ve birisi senin işini görür demişti ama diğer kartları da merak ediyorum. Aradaki fiyat farkına değer mi ya da siz hangisini tavsiye edersiniz ? behringer umc22'nin birde HD versiyonu var yine arada ne fark var ve aradaki farka değer mi ?
Sadece evde kendi çapımda kayıt ysapıp youtube a falan yükleyeceğim kulaklık olarka yine bu forumdan gördüğüm kadarıyla samson sr850 düşünüyorum.
Bu arada karttan karta fark edermi bilmiyorum ama daha çok death progressive metal ve nu metal tarzı çalışıyorum yine bu türler için tavsiye verirseniz sevinirm.
P poko001
2 yıl (1523 mesaj)
Drive efektleri uygulandığında kartın preamfisinin dip gürültüsü seviyesi önem kazanır fakat ucuz kartlar arasında bariz farklar yoktur o yüzden bütçeniz doğrultusunda yapacağınız seçim ses kalitesi açısından pek fark etmeyecektir. UMC22'de 1 kanal giriş, HD'de 2 kanal giriş var yani aynı anda 2 kanal giriş yapmayacaksanız HD almanıza gerek yok.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.