Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
177
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Genç kızların burun kırmayla biten twitter kavgası

K KaleyDeskop Konu Sahibi
5 yıl (3308 mesaj)
Videoyu izlemek için tıklayınız


Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin çeşitli bölümlerinde öğrenci olduğu öğrenilen S.H, M.Y, K.T. ve E.K sosyal medya üzerinden tartışmaya başladılar. Kavga etmek için randevulaşan ve karşı tarafı evlerine çağıran S.H. ve M.Y. kendi evlerinde K.T. ile E.K.'ı darp etti. Bu görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaşan S.H. ve M.Y. bir süre sonra polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Kısa sürede binlerce kişi tarafından paylaşılan görüntüler büyük tepki alırken, gözaltına alınan öğrencilerden S.H. sosyal medya hesabından, "Yani evimize dövmeye gelmişler, çay mı demleseydik napsaydık" ifadelerini kullandı.

Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri tarafından S.H., M.Y., K.T., E.K. ve N.Ç. isimli üniversite öğrencileri gözaltına alınırken, N.Ç. sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Twitter'da patlayan olayımızdan ötürü polis amcalar bizi almış olabilir" ifadelerini kullandı.
A AndreaNilmar
5 yıl (1167 mesaj)
çok yazık kadınlardan bir kere daha tiksindim
K Kril
5 yıl (1945 mesaj)
"Yani evimize dövmeye gelmişler, çay mı demleseydik napsaydık"
J John WICK
5 yıl (932 mesaj)
Eve gitmek nedir yaa IQ level 20 çok şey yapmayın
G gigipost
5 yıl (186 mesaj)
Etkileyici...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.