Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Geçmeyen kepek sorunu

M Mavi Buz Konu Sahibi
7 ay (543 mesaj)
Clear kullanıyorum kepeğe karşı etkili olması sebebiyle ama fayda etmiyor kepek sorunum devam ediyor. Daha önce eyüp sabrinin bitkisel şampuanınlarını head&shoulders klasik zeytinyağlı kalıp sabunlar hatta kimyasalı az diye dalin bile denedim ama hiç birinin faydası olmadı. Bioblas saç bakım yağı al nemlendir saçını o çözer dediler onu kullanıyorum ama yine devam ediyor.
Bu konuda tavsiyelerinize ihtiyacım var.
Saçımı sıfıra vurmayı bile düşünüyorum artık eğer iyi geliyorsa sıfıra bile vurabilirim.
Z Zatı Muhterem
6 ay (444 mesaj)
Sana şöyle söyleyim hocam benim gibi bir kepekten muzdarip birini bile rahatlattı. Bunu al ve 2 3 hafta dene farkı göreceksin
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M mutsel76
4 ay (157 mesaj)
Arkadaşlar 44 yaşındayım ve kendimi bildim bileli kepek sorunum var.Yaklaşık 6-7 yıldırda yoğun kaşıntım, kabuklanma ve pullanma sorunum vardı.Uyuz gibi durmadan kafamı kaşıyordum.

Yıllar içinde her marka şampuanın kepeğe karşı olanından uzun süreler kullandım taki beni tamamen rahatlatan o şampuanı keşfedene dek.Formülü bulan üreten ve satışında emeği olan herkesin tüm dilekleri kabul olsun inşallah.
Öyle arkadaşların önerdiği şampuanlar gibi 200-300ml ve 60-70TL de değil, hem 700ml hem de 12-13TL. Diğer şampuanların yanında bedava hatta.
Ben 2 yılı aşkın süredir kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum.
Mutlaka deneyin bişey kaybetmezsiniz.
Neyse bu kadar merak yeter açıklıyorum.
(HUNCA Biberiye ve yulaf özlü olan çeşidi olacak dikkat edelim.)
İnşallah sizde de işe yarar ve memnun kalırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K krstarica
geçen hafta (11976 mesaj)
Kafası deli gibi kaşınanlar, pullanma, kabuklanma ve kepek benzeri döküntü çoğu zaman kepekle karıştırılır ancak geçmiyorsa cildiyeye gitmeniz doğru olandır.

Büyük ihtimalle psoriasis yani saçta sedef hastalığı olabilir. Aklınızda bulunsun belirtileri kaşıntı ve kepekli görüntüdür.
E eski_nesil
geçen hafta (347 mesaj)
Market şampuanlarının birçoğunu denedim, pahalı şampuanları da denedim. Hunca Sarımsaklı ve Defneli şampuan gerçekten hoşuma gitti. Şimdiye kadar kullandıklarıma oranla daha fazla fayda sağladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.