K

Teğmen
06 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
54 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
K
2 yıl
Jbl flip 4 e aynı anda 2 cihaz bağlanması sorunu
Arkadaşlar herkese merhaba. İyi bayramlar. 1,5 senedir jbl flip 4 cihazını kullanıyorum genel itibariyle çok memnun. 1-2 sorun dışında kusursuz bir cihaz.

En büyük sorunum ben cihaza bağlıyken başka bir telefon veya bilgisayardan cihaza bağlanıp benim çaldığım müzik yerine o an o cihazdan çıkan müziği çalıyor. 2. Sorunum ise ilk başlarda çok yapıyordu müzik çalarken vs bazen kendi kendine kapatmış veya müziği durdurmuş oluyordu.

Bunu nasıl engelleyebilirim. Biraz uğraştım ama maalesef bir çözümünü bulamadım. Başka firmalarda pin vs sorduğunu duydum. Yardımcı olursanız sevirim.
K
3 yıl
Arşiv için tavsiye Hdd
Arkadaşlar merhaba. Banggood dan 2,5”lik harddisk takılabilen tv box aldım. Yavaş yavaş dizi film arşivi yapmaya başladım. En az 1 Tb bir hdd düşünüyorum. Bütçem 300-400 civarı. Sadece dizi film için hangi marka model vs tercih edersem memnun kalırım. Tavsiye ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.