Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
1472
Tıklama
0
Öne Çıkarma
GameGaraj'dan aldığım 15.000 TL'lik laptop ve yaşadığım deneyim.
Z
3 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Merhabalar,
Laptopum 1 haftalık GameGaraj slayer 5XL-3050 Ti modeli N11 üzerinden satın aldım. İlk geldiği gün gerekli testleri yaptım FurMark gibi testlerden sorunsuz geçti.
Cuma günü oyun oynarken SSD çöktü ve HD Tune Pro ile yaklaşık 10-20 adet hata verdi GameGaraj müşteri hizmetleri ile görüştüğümde sıfır Windows kurulumu yapın dedi ve yaptım sorun düzeldi.
Ancak Windows kurulumundan sonra yeni bir hata söz konusu YouTube, Netflix vs video izlerken birdenbire ekran yeşilleniyor, beyazlanıyor anlık fotoğraflarını ekleyeceğim.
Bu problem sadece video izlerken oluyor driver komple kaldırdım tekrardan kurdum ancak sorun çözülmedi.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

Bir diğer problemim 15 bin TL ödediğim bilgisayarda bu kadar ışık sızması olması bu gerçekten çok garip.

< Resime gitmek için tıklayın >


Artık bu problemlerden sıkılarak bilgisayarı (20.12.2021) yurtiçi kargo ile taraflarına kargoladım ve kendilerine bütün olayı mail olarak anlattım.
İlk önce bana kargoya vermememi söyleyerek canlı destek hatlarına yönlendirmeye çalıştılar ancak ben yapılacak bütün müdahaleleri yaptığımız dile getirerek (driver silme vs) kargoya verdiğimi söyledim.

quote:

Merhaba,
Değişim talebi oluşturdaysanız, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra incelenecektir. Zaman kaybetmemeniz açısından sizleri canlı desteğe yönlendirmiştik, teknik birim ürünü inceleyerek gerekeni yapacaktır.
Saygılarımızla,
GameGaraj

21.12.2021 : Kargo saat 13:00 civarı kendilerine teslim edildi. Cep telefonu numarasından arandım ve ürünün teslim alındığını belirttiler. Aynı gün saat 16-17 civarı kendilerini aradım son durum nedir diye bilgisayar incelenmedi çok yoğunuz dediler.

22.12.2021 : 15:00 civarı tekrar aradım bilgisayarım hakkında bilgi alabilirmiyim dedim.
-Ne zaman geldi servise?
+Dün öğlen civarı teslim edildi tarafınıza
-He o zaman daha bakılmamıştır sıradadır
+Ne zaman bakılır acaba tahmini?
-Ortalama 5 ila 20 günde geri göndermiş oluyoruz.Y
2 yıl
Binbaşı

Z
2 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Sıfırı ile değişti.
Bu mesajda bahsedilenler: @ozgur1309
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.