Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
212
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Galaxy S3 THR

K kenai Konu Sahibi
7 yıl (1998 mesaj)
Arkadaşlar İran ( THR) için 4.3 gelir mi? Hepsiburadan ithalat garantili almıştım root vs işlemleriyle TR a çevirip güncelleme yapsam imei sorunu yaşar mıyım? Yoksa şimdiki gibi 4.1.2 yi sorunsuz şekilde kullanmaya devam mı edeyim? Teşekkür ederim. Not: Anakonuya bir kaç defa sordum ama kimse ilgi göstermedi.
- -forumber-
7 yıl (14984 mesaj)
THR için güncelleme gelip gelmeyeceğinden emin değilim. Bahsettiğiniz işlemi yaparsanız IMEI sorunu yaşamazsınız. Ama root işlemine girmenize gerek yok, aşağıdaki işlemleri yaptığınız taktirde sorunsuz ve garantiyi bozmadan 4.3 kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki dosyayı indirip zip paketinden çıkartın; (ROM dosyası)

http://terafile.co/589a5b5b1687

Aşağıdaki dosyayı indirip zip paketinden çıkartın; ( Cihaza ROM yükleyecek olan program)

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1165122&d=1340993443

Aşağıdaki dosyayı indirin, zip paketinden çıkarın ve kurun. Kurduktan sonra PC'nizi yeniden başlatın; (Bilgisayarınızın cihazı görebilmesi için gerekli sürücü)

http://developer.samsung.com/board/download.do?bdId=0000000700&attachId=0000000001

Şimdi başlayabiliriz;

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat~~ 3) Romu Yükleme İşlemleri RESİMLİ ANLATIM !! ~~Şimdi sıra geldi Romu yükleme işlemine. Yapacağımız iş telefon kapalı iken "SES KISMA" + "MENÜ" + "GÜÇ" tuşlarına basılı tutuyoruz ve alttaki resimde soldaki ekran geliyor bu ekran geldikten sonra "SES AÇMA" ya basıyoruz ve ekran sağdaki gibi oluyor o konumda iken USB Kablonuz ile telefonu bilgisayara bağlayın.


< Resime gitmek için tıklayın >Not : Rom yükleme işlemi öncesine bataryanız en az %50 olsun.


< Resime gitmek için tıklayın >


Odin programını rardan çıkarıyoruz ve simgesinden programı açıyoruz. Bu arada rom dosyamız hazırda bulunmalı ve telefon "DOWNLOAD MODE" da iken pcye bağlı olmak durumundadır.

RESİM UFAK GÖZÜKÜYORSA ÜZERİNDE RESMİ YENİ SEKMEDE AÇ DEYİNİZ !

ADIMLARI TAKİP EDİNİZ !!

< Resime gitmek için tıklayın >Bu mesajda bahsedilenler: @kenai

K kenai Konu Sahibi
7 yıl (1998 mesaj)
Yardımınız için çok teşekkür ederim. Eğer 4.3 te sorun olursa tekrar 4.1.2 ye dönebilir miyim? Tekrar teşekkürler.< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

- -forumber-
7 yıl (14984 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: kenai

Yardımınız için çok teşekkür ederim. Eğer 4.3 te sorun olursa tekrar 4.1.2 ye dönebilir miyim? Tekrar teşekkürler.

Evet, dönebilirsiniz.

Dönmek istediğinizde bu konuya mesaj atarsanız veyahut bana PM atarsanız size nasıl dönüleceğini anlatabilirim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.