Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Galaxy Buds 2 Ana Konu

M Marrusia Konu Sahibi
geçen hafta (9389 mesaj)
2021 yılında çıkan kulaklığımızın ana konusuna hoş geldiniz..

Galaxy Buds 2
SM-R177 kodlu ürün

Satış fiyatı 999TL olarak belirlendi.

Merhaba forumda Galaxy Buds2'nin Anakonusu açılmamış bende almışken açayım dedim.Kulaklığa Galaxy Buds'tan geçtim.Direkt Buds ile kıyaslayacağım.
Galaxy Buds'tan İyi Yanları:
-Basslar net daha iyi.Ses kalitesi daha dengeli olmuş.
-Ortam sesi dinleme çok çok iyi buds ilk nesilde tek mikrofon olduğu için çok başarılı değildi.
-Aktif gürültü engelleme özelliğinin olması gerçi ben çok bir fark hissetmedim otobuste vs denemek lazım sanırım yolda yaya olarak trafik'te çok fark hissetmedim.Araç sesleri kulağıma geliyordu.
-Kulaklıklar çok hafif dokunmatik yüzeyde çeşitli komutlarla yapılan haraketler genişletilmiş.Noise cancel+Dış ses+Ses açma kısma+şarkı atlama geri alma şarkıyı durdurma yapıyorsunuz.Telefona pek ihtiyac duyulmuyor.

Dezavantajları:
Her tarafı dokunmadık kulaklığı düzeltmeye çalıştığınızda bile dokunabiliyorsunuz.


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 14 Eylül 2021; 19:48:23 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


O Orcalk
geçen hafta (3 mesaj)
Merhaba ben de ön siparişle 949 tl ye trendyol dan aldım. Öncesinde Samsung Gear İconx 2018 kullanıyordum. 3 gündür kullanıyorum. Kulaklıktan çok memnunum. Almadan önce acaba kulağımdan düşer mi endişe ediyordum ama hiç bir problem olmuyor koşuya bile gittim 1 kere bile düşmedi kulağımdan. Şarj konusunda da 4 saat aralıksız kullandım ve halen %12 şarjı vardı.
Tek bir tane soru işareti var aslında kafamda şarjı ile ilgili diğer kullanıcılar bilgilendirise çok sevinirim, sağ kulaklığın şarjı sola göre daha çabuk bitiyor aşağıya da fotosunu koydum. Samsung sitesinde şöyle bir yazı buldum.https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/check-the-battery-life-difference-between-the-left-and-right-earbuds-of-the-galaxy-buds/. Diğer kullanıcıları merak ediyorum sizde de böyle mi acaba, garantiye göndermeme gerek var mı? < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


O opeth35
7 gün (7 mesaj)
Merhabalar, kulaklığı Garantiye göndermenize gerek yok. Normalde iki ayrı parça Bluetooth olan bu tarz kulaklıklar telefona sadece bir adres üzerinden bağlanır. Örneğin telefona sadece sağ kulaklık bağlanır sol kulaklık ise sağ kulaklık ile haberleşir.

Xiaomi gibi kulaklıklarda Bluetooth'a bağlanırken Hangi kulaklığın telefona bağlanıp diğeri ile iletişim kuracağını seçebiliyorsunuz fakat Samsung gibi üst modellerde ise bu bağlantı durumunu kendisi ayarlıyor.

Genellikle de sağ kulaklık üzerinden bağlanır. Telefonların çoğu çift Bluetooth destekli olmadığı için iki kulaklık da ayrı ayrı telefona bağlansaydı bir tanesi bağlanmayacaktı. Her Bluetooth'u cihaz ayrı bir modeme bağlanıyor gibi düşünün.

Sağ ve sol kulaklıklar ayrı ayrı bağlansaydı bile mutlaka pil tüketiminde farklılık olacaktı. O yüzden endişelenmenize hiç gerek yok. Kulaklıklar arasında önemli derecede pil farkı yoksa tek şarj seviyesi gösteriyor ama bu piller aynı şarj seviyesinde demek değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opeth35 -- 15 Eylül 2021; 20:57:50 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


J Jül Sezar
7 gün (8349 mesaj)
Bu fiyata xm3 veya elite 75t alinir< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M Marrusia Konu Sahibi
5 gün (9389 mesaj)
Bende on siparis ile 849'a aldim.50 axess puani 100 tl sepette indirim teknosadan.Farklilik diye ve S21 mor diye mor aldim ilk basta garip gelmisti ama sonra alistim :)
Yesilde alinabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 17 Eylül 2021; 16:8:29 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.