Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
34
Cevap
691
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Galatasaray'dan Şener ve Sinan atağı (2. sayfa)

B Billy Pilgrim
8 yıl (2858 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: sçsb


quote:

Orijinalden alıntı: gurkansaritas

Beğenmediğiniz Sinan Bolat ı dünyanın en iyi Scouting ekibi sayılan porto beğenip almıştır bunu da göz ardı etmemek lazım


3. Kalecimi ne olmustu ama. Oynadimi hic portoda

Bizde de 2. yada 3. kaleci olacak zaten. Eray'dan daha iyidir diye düşünüyorum ama olmadı erayın arkasına bir kaleci gerekiyor.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A AlohaTR Konu Sahibi
8 yıl (48 mesaj)
5 milyon TL 2-3 milyon euro falan yapıyor. 5 milyon euro'ya Tarık'ı almak arasında büyük fark var. İyi orta açıyo demiş bir arkadaşımız bence bu çok önemli Caner'in o ortalarla nasıl bir katkı yaptığını biliyoruz bizdede böyle katkı yaparsa defansta biraz sırıtsada olur.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

V vinorosso
8 yıl (1563 mesaj)
Onu bunu bilmem de, Şener kadar çöpünü görmedim, umarım Tarık gelir.
K kuchiki5
8 yıl (1126 mesaj)
5 milyon tl 1.9-2 m euro arası yapıyor. sanmıyorum öyle bir madde olduğunu. yoksa şimdiye bir çok takım salça olmuştu bu oyuncuya. şener türk taraftarların istediği gibi bir bek değil. yani hızlı, seri, çalım atan bir bek değil. ama türkiye de belki de en iyi orta açan oyuncu (bek demiyorum bak, oyuncu diyorum, yani o kadar iyi açıyor.) zaten adam geçmesine de gerek yok. tarık alınamıyorsa şener çok iyi bir alternatif.
Bu mesajda bahsedilenler: @AlohaTR

K kuchiki5
8 yıl (1126 mesaj)

A AlohaTR Konu Sahibi
8 yıl (48 mesaj)
Ya çalım atamasın tamam ama atakları öldürmesin mesela iyi ara pas atsın uzun toplar atsın hava hakimiyeti iyi olsun. Yani en azından bunlar olsun hızlı ve çalımcı olmayabilir ama doğru zamanda doğru yerde doğru şeyi yaparsa iyi bir bek olabilir. Sürekli geri pas, yan pas yapıp ara sıra güzel ortalar açarsa bizim istediğimizi veremez.

Benim için ideal aslında ikiside genç ama Tarık'ı daha fazla duymuştum tabi buna oranla fiyatıda müthiş fark ediyor.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @kuchiki5

S sieve
8 yıl (343 mesaj)
5milyon TL serbest kalma maddesi olsa çoktan alırdık gibi geliyor oyuncuyu diğer oyunculara ödediğimiz paralara bakılırsa çerez parası resmen.İyi orta açıyor ama adam geçemiyor fazla hızlı da değil demişsiniz.Aklıma direkt olarak Lichtsteiner geldi.Pozisyon bilgisi iyi,fiziği iyi,oyun zekası yeterli olduktan sonra her türlü iş yapar kanatta/bekte eğer güzel orta açıyorsa.
K kuchiki5
8 yıl (1126 mesaj)
dikine oynayan bir oyuncu. yavaş değil ama uçak da değil. hızlı değil derken onu kastetmiştim. 5 m tl ye müthiş transfer olur. tarık ve şener ikisi de alınabilir. tarık sol bekte de oynayabiliyor sonuçta.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @AlohaTR

U uçan tekme
8 yıl (777 mesaj)
şener tarıktan çok daha iyi bir bek.tartışmasız.yaptığı isabetli ortaları değerlendirseler asist sayısı 10 u bulurdu.

http://www.transfermarkt.de/sener-ozbayrakli/detaillierteleistungsdaten/spieler/169873


Bu mesaja 1 cevap geldi.

U uçan tekme
8 yıl (777 mesaj)

K kkratoss
8 yıl (6224 mesaj)
Şu Tarık'ı bir sevemedim gitti.Bir ara gelsin falan diyordum ama şu an hiç mi hiç istemiyorum.Şener daha iyi bir oyuncu bence.
A avianca
8 yıl (1865 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Garp the Fist

Yedek kaleci olarak form durumu iyi olan geçen sezon bütün maçlarda oynamış, yedek kalsa sıkıntı yapmayacak, ücret sıkıntısı yaşatmayacak, 30 yaş üstü tecrübeli bir kaleci isterim. Dikkat ettiysen avrupanın çoğu büyük kulüpleri bu tarz yedek kaleci alır. Büyük takımlar genellikle sözleşmesi bitmiş tecrübeli kalecileri yedek olarak kalede tutarlar.

@avianca

kimi alabiliriz ki belirttiğin kriter bir tek hakan arıkanda var onuda ben istemiyorum kaleci falan değil çünkü o. forvetten devşirme adam..


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A avianca
8 yıl (1865 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: avianca

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

sinan bolat ta pirlo efsanesi oldu çıktı arkadaş. gören de adam 10 numara kaleci sanacak.

var mı başka adayın yedek olarak galatasaraya gelsin diyebileceğin? sinan kötü kaleci değil.. ama iyi kalecide değil tam bir yedek olur bizim takımımıza..

volkan
onur
mert
tolga rakiplerimizdeyken yerli olarak kimi alabilirsin?

ufuk ve aykutla yollar ayrıldı

gökhan değirmenci?
sinan bolat?
hakan arıkan?
veya altyapıdan çıkan eraya güvenip 2nci kaleci mi yaparsın? o zaman 3ncü kaleciyi kim yaparsın?

bunlara cevap ver sonra gel konuşalım sinan bolat gelsin mi gelmesin mi? ok?

birisi yazmıştı, sinanı dillerinden düşürmeyenler kaç maçını izledi diye, ben de sana sorayım, kaç maçını izledin ? fm deki tsigalko efsanesi gibi adam. her transfer döneminde adı geçer.

eldeki yede kaleciler oynamadığı sürece vasatın altında kalacak tabi, ne bekliyorsun, ufuk eray vs muslera ayarında mı olmalı ? 3. kaleci kim olacak diye de düşünüyorsak kapatalım o altyapıyı.

daha öncede soruldu bana bu kaç maçını izledin diye s.liege de oynarkende biliyordum ben. kayserisporda fena maçlar çıkarmadı zaten yedek olarak diyorum ben sanki çok daha iyileri varda ben ısrarla sinan diyormuşum gibi algılıyorsunuz yahu akıl var mantık var bi düşünün bi okuyun şu yazılanları pes vallahi pes!
[ [Eren]
8 yıl (604 mesaj)
Şener, Serdar Kurtuluş ayarında bir bek. Sinan da şu kafa golü attı ya ondan sonra ünlü oldu, yazılıp çizilmeye başlandı büyüklerle ama Muslera'ya iyi yedek olur.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

H hashus1099
8 yıl (4872 mesaj)
şener bu ömrümde gördüğüm en berbat sağ beklerden biri. alındığı takdirde veysel'i dahi kesemez, boşa transfer.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.