Bir süre başka bir hobi bulun bence zira tartışmaların yakın zamanda biteceğini sanmam, zaten transfer haberi bi gelişme falan da yok |
Bir süre başka bir hobi bulun bence zira tartışmaların yakın zamanda biteceğini sanmam, zaten transfer haberi bi gelişme falan da yok ![]() |
ali koç misali yıldırıcı politikalarla GS forumunu öldürmeyi başardılar sonunda. fb forumunda saat 22-23 arası 30 civarı mesaj varken bizim forumda saat 17-23 arasında 5-6 mesaj var :) ... |
ali koç misali yıldırıcı politikalarla GS forumunu öldürmeyi başardılar sonunda. fb forumunda saat 22-23 arası 30 civarı mesaj varken bizim forumda saat 17-23 arasında 5-6 mesaj var :) 2-3 tanesi bölüm yetkilisinin ayıp olmasın diye atmıştır o da. Bir tarafta 5 saatte 200 mesaj alan amigolu fb konusu diğer tarafta üyelerinin yarısı 120 gün banlanmış 6 mesaj atılan GS konusu. Geçmiş olsun bu forumu kullanma sebebim burasıydı artık gerek kalmadı bu da son mesajımdır. Farklı GS forumları ve çeşitli sosyal medya platformlarında gruplar buldum fikirlerimizi özgürce beyan edebildiğimiz artık vaktimi oralarda geçireceğim. Cenaze helvası afiyet olsun ben kavurdum. < Resime gitmek için tıklayın > Buraya kadarmış çok emek verdik ama olmadı. < Resime gitmek için tıklayın > |
Tamam, sekreteri değilmişsin orasını anladık. Ama buradan bakınca da keyfinin kahyası gibi duruyorsun. Adam nereye yazacağını sana mı soracak? |
İlk sayfadan yerimizi alalım. HEDEF 25 💛❤️ |
25.5.25 de 5 yıldızı almak dileğiyle... ŞAMPİYON GALATASARAY |
Hayırlı olsun. Yine muhteşem bir sezon oldu. Güzel bir transferlerle rakipsiz olacağız yine. |
Alalım yerimizi |
Bu sene de şampiyonuz inşAllah notlar alınsın. ![]() |
5. Yıldız konumuz hayırlı olsun. |
Tarih çok iyi 😁 hadi inşallah ⭐⭐⭐⭐⭐ |
Alalım yerimizi seneye beşinci yıldızı takiyoruz |
Diger konu niye kilitleniyor en az bir hafta acik kalmali. |
Çok Erken Oldu Ama Bu... |
şu lig adil yönetilseydi en az 25 puan fark atmıştık heyecan kaybolmasın diye son haftaya kadar bırakıldı umarım seneye düzgün hakemler yönetir şu ligi de fark ata ata 25. şampiyonluğa ulaşırız |
Geldik geldik yerimizi alalım😃 |
5. Yildizimiz hayirli olsun. |
İlk sayfadan mesajımız bulunsun Seneye bu zamanlar 5 Yıldızlı Şampiyonluk + Yeni bir Avrupa Kupası |
https://x.com/GalatasaraySK/status/1798818976903868707
Anlaşma: Rams Global şirketi, 2023-2024 sezonunda Galatasaray'a 213 milyon 600 bin + KDV ödeyecek. Bu sponsorluk bedelinin % 36'sı, 77.420.000-TL+KDV Galatasaray Spor Kulübüne, %64'ü 136.180.000-TL+KDV Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş.'ye ödenecek.
“Profesyonel futbolcu Michy Batshuayi-Atunga ile transferi konusunda 3 sezon için anlaşmaya varılmıştır.
Yapılan anlaşmaya göre futbolcuya 2024-2025 sezonu için 1.500.000 euro, 2025-2026 sezonu için 1.000.000 euro, 2026-2027 sezonu için 500.000 euro tutarında imza ücreti ödenecek olup her bir futbol sezonu için net 3.000.000 euro sezonluk ücret ödenecektir.”
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 23 Temmuz 2024; 0:21:4 >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >