Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
7
Cevap
291
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Ferguson'un Van Persie Uyarisi

S Sfred Konu Sahibi
6 yıl (2912 mesaj)
Bizim takima da birisinin soylemesi lazim.heralde;

RIOD FERDINAND in otobiyografi kitabindan;

Patron'un (Sir Alex Ferguson) Robin van Persie'li ilk sezonda yaptığı en dahice işlerden birisi, sezonun başlarında tüm takımı bir toplantıya çağırması oldu. Toplantının tek odak noktası, Van Persie'ye istediği yerde topla buluşturmamızdı. Patron konuşmaya başladı:

'Van Persie'ye iyi bakın! Yapabileceği tüm koşuları yapıyor ve siz nasıl oluyor da onu görmüyorsunuz? Yeterince iyi değil misiniz? Yoksa sizin yerinize Robin van Persie'yi topla buluşturabilecek kadar iyi oyuncular mı almalıyım? O sizi gole götürecek kişi. Sadece topu ona atın. Wazza (Rooney), topu aldığında O'nu bul... Scholesy, Carrers (Scholes, Carrick), topu aldığınızda... Rio, O koşularını yaptığında..."

Patron tüm takımın beynini bir matkap gibi oyuyordu, topu ya Van Persie'yle buluşturacak, ya da sonuçlarına katlanacaktık."


http://m.goal.com/s/tr/news/2556/editoryal/2016/01/14/19326422/sir-alex-ferguson-ve-robin-van-persie< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S Syntax 1907
6 yıl (2461 mesaj)
Şovmen tam tersini söylüyor sanırım adama dogru düzgün pas atmıyor bir avuc ... topluluğu< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >


S Sfred Konu Sahibi
6 yıl (2912 mesaj)
Aynen oyle. Aslinda atmiyor degil atamiyorlar.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

T The Schuey
6 yıl (2070 mesaj)
3 önliberolu leş ortasahada ancak bu kadar top gelir RVP'ye.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

K Krone
6 yıl (9316 mesaj)
Fernandao varken Van Persie kimmiş ya (!)< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P PERENAL.
6 yıl (4688 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: The Schuey

3 önliberolu leş ortasahada ancak bu kadar top gelir RVP'ye.

BUNUN SORUMLUSU DA PEREİRA VASIFSIZIDIR
T The Schuey
6 yıl (2070 mesaj)
@Bionic.

Neyle oynuyoruz anlat bilelim Bay Bilgin!!!
Bu mesajda bahsedilenler: @Bionic.

* *InfLeXibLe*
6 yıl (167 mesaj)
Tek sorun Van persie nin topla buluşmaması değil. Bence asıl ve en önemli sorun takım içindeki bazı şahısların van persie ye bilerek pas atmaması. Tabi bunda van persie nin de kendini takımdan ayrı tutması önemli etken maalesef. En basitinden Josef in attığı 2. golden sonraki yüz ifadesi buna örnek verilebilir. Doğru dürüst sevinmeyi geçtim , üzüldü nerdeyse.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.