Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
7
Cevap
1098
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Ferguson'un Van Persie Uyarisi
S
8 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Bizim takima da birisinin soylemesi lazim.heralde;

RIOD FERDINAND in otobiyografi kitabindan;

Patron'un (Sir Alex Ferguson) Robin van Persie'li ilk sezonda yaptığı en dahice işlerden birisi, sezonun başlarında tüm takımı bir toplantıya çağırması oldu. Toplantının tek odak noktası, Van Persie'ye istediği yerde topla buluşturmamızdı. Patron konuşmaya başladı:

'Van Persie'ye iyi bakın! Yapabileceği tüm koşuları yapıyor ve siz nasıl oluyor da onu görmüyorsunuz? Yeterince iyi değil misiniz? Yoksa sizin yerinize Robin van Persie'yi topla buluşturabilecek kadar iyi oyuncular mı almalıyım? O sizi gole götürecek kişi. Sadece topu ona atın. Wazza (Rooney), topu aldığında O'nu bul... Scholesy, Carrers (Scholes, Carrick), topu aldığınızda... Rio, O koşularını yaptığında..."

Patron tüm takımın beynini bir matkap gibi oyuyordu, topu ya Van Persie'yle buluşturacak, ya da sonuçlarına katlanacaktık."


http://m.goal.com/s/tr/news/2556/editoryal/2016/01/14/19326422/sir-alex-ferguson-ve-robin-van-persie< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

S
8 yıl
Yarbay

Şovmen tam tersini söylüyor sanırım adama dogru düzgün pas atmıyor bir avuc ... topluluğu< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

S
8 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Aynen oyle. Aslinda atmiyor degil atamiyorlar.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
T
8 yıl
Yarbay

3 önliberolu leş ortasahada ancak bu kadar top gelir RVP'ye.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
K
8 yıl
Yarbay

Fernandao varken Van Persie kimmiş ya (!)< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

P
8 yıl
Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: The Schuey

3 önliberolu leş ortasahada ancak bu kadar top gelir RVP'ye.

BUNUN SORUMLUSU DA PEREİRA VASIFSIZIDIRT
8 yıl
Yarbay

@Bionic.

Neyle oynuyoruz anlat bilelim Bay Bilgin!!!
Bu mesajda bahsedilenler: @Bionic.
*
8 yıl
Teğmen

Tek sorun Van persie nin topla buluşmaması değil. Bence asıl ve en önemli sorun takım içindeki bazı şahısların van persie ye bilerek pas atmaması. Tabi bunda van persie nin de kendini takımdan ayrı tutması önemli etken maalesef. En basitinden Josef in attığı 2. golden sonraki yüz ifadesi buna örnek verilebilir. Doğru dürüst sevinmeyi geçtim , üzüldü nerdeyse.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.