Bu konudaki kullanıcılar: 5 misafir, 3 mobil kullanıcı
3126
Cevap
233097
Tıklama
158
Öne Çıkarma
Cevap: Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama (157. sayfa)

V V.Corax
geçen ay (219 mesaj)
Oyun da 120 saati devirmiş bulunmaktayım,hala devam ediyorum.Bu kadar güzel ve kaliteli Türkçe yama görmedim açıkçası,emeğinize sağlık,çok başarılı.
N necrospiritus
4 hafta (309 mesaj)
Steram'den GOTY versiyonu ile yama çalışıyor. Mod kurunca yamanın üstüne yazıp bazı yerler ingilizce oluyor. Yamayı esp dosyası haline getirmeniz mümkün mü?
T tarkanbeyaz
3 hafta (356 mesaj)
yamayı manuel kurduğumda ana menü ingilizce kalıyor. Tam kurulumu olmadığından şüpheleniyorum. İleride yukarıda okuduğum bazı sorunları yaşamaktan korkuyorum açıkcası. tam kurulumu sağlayan arkadaşlar da ana menu türkçe mi?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

F fiyu
2 hafta (352 mesaj)
Evet her şey Türkçe, menü de buna dahil ben kurdum daha yeni. Tekrar dene istersen bir de açıklamada yer alan adımları gözden geçir insanılık hali hata yapmış olabilirsin. Bu arada ben oyunu sıfırdan kurup yeni bir save ile başladım belki eski save ile bir sorun yaratmıştır tabi modlar falanda var ise sorun büyüyebilir. Modların bazılarında Türkçe yama istikrarlı değil özellikle "unofficall patch"de bu sorun oldu bende zaman zaman Türkçe altyazı ve menü oluyor zaman zaman da İngilizce ben de çözüm olarak patch'i deactive ettim sorun kalktı bilgine.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @tarkanbeyaz

T tarkanbeyaz
2 hafta (356 mesaj)
Cevap için teşekkürler. kurduğum gibi oyunu açmadan yamayı açıklamalardaki gibi kurdum. mod falan zaten kullanmam bunda da kullanmıyorum. altyazılar türkçe oyun içi açıklamalar türkçe sadece ana menü ingilizce kaldı o da sorun değil. ilerde sıkıntı çıkmaz inş. Tekrar denemekde de fayda var gerçi

Edit: evet sorun çözüldü. custom.ini dosyası uzantısız gözüktüğünden tekrar oluşturmuşum. olan dosyaya gerekli kodları kopyalınca düzeldi. :) Yani dediğin gibi insanlık haliymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarkanbeyaz -- 19 Kasım 2021; 15:12:7 >


Bu mesajda bahsedilenler: @fiyu

O oknglr
2 hafta (2354 mesaj)
gamepass de modlamayı açtıktan sonra açıklamadaki adımları uygulayarak yamayı kurdum sorunsuz çalışıyor. Teşekkürler
C Clasi4
2 hafta (30 mesaj)
Elinize sağlık. v1.10 sürümü ile uyumlu mu acaba deneyen oldu mu?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.