Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
68
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Fahrettin Altun CİMER'e Yapılan 6 Milyon Başvuru ile Övündü, Sinan Oğan 'Bundan utanmak gerekir'dedi
@
2 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, geçtiğimiz yıl CİMER'e yaklaşık 6 milyon başvuru yapıldığını duyurdu. Altun'un güzel haber olarak duyurduğu bu gelişme eleştirilere neden oldu. 
Sinan Oğan 'Bundan övünmek değil, utanmak lazımdır' diyerek Altun'a tepki gösterdi.

< Resime gitmek için tıklayın >
Altun, Türkiye Plis Radyosu'nda İpek Açar'ın hazırlayıp sunduğu "Can Cana" programına konuk oldu.
Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezinin de (CİMER) İletişim Başkanlığı bünyesinde faaliyetlerini sürdürdüğünü aktaran Altun, bununla gurur duydukları çok değerli bir proje olduğunu bildirdi.
CİMER'in katılımcı demokrasinin en güzel örneklerinden olduğunu ifade eden Altun, "Vatandaşlarımızın da çok yakından takip edip katıldığı ve bir bütün olarak iltifat gösterdiği bir proje. Devlet ve millet arasında iletişim köprüsü vazifesi görüyor ve şu anda dünyanın en büyük ölçekli kamu iletişim platformu. Bu konuda çok iddialıyız. CİMER'i devlet-vatandaş ilişkilerine olan katkısı nedeniyle dünya iletişim tarihinde devrim olarak nitelendirilecek bir yapı olarak değerlendiriyorum." diye konuştu.
CİMER'de çok güçlü bir etkileşim olduğuna işaret eden Altun, 2020'de CİMER'e bir önceki yıla kıyasla yüzde 90 düzeyinde artışla 6 milyona yakın başvuru yapıldığı bilgisini verdi.


Altun'dan 'Utanmıyor aksine gurur duyuyoruz' cevabı geldi.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >C
2 yıl
Yarbay

ben cimere düzenli olarak yazıyem
teşekkür de ediyemDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.