Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
55
Cevap
6369
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Evde haftasonları için ufak bir atölye kurmak istiyorum. (ÖNERİ) (3. sayfa)

C Cannavaro1903 Konu Sahibi
3 yıl (2769 mesaj)
Yurtdisina yerlestik. Fakat tam yerlesemedik. Eyaletlerarasi kamyon soforlugu yapiyorum. Eve ayda bir gidebiliyorum. Seneye insallah :)< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

U UçamayanHollandalı
3 yıl (231 mesaj)
Hayırlı olsun Allah yardımcınız olsun. Youtube hesabınız falan varsa takibe başlayalım hemen ;)< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Cannavaro1903

F fatihkur
3 yıl (52 mesaj)
Üstad hayırlı olsun yeni işiniz. Umarım daha sık eve uğrama şansınız olur. Aksi halde sizin atölyeyi kurmanız iyice zorlaşacak.
Sanıyorum bu odanın takipçileri bir sonuca ulaşmanızı nerdeyse (!) sizden daha çok istiyorlar. Açıkçası bende 3 sayfayı okuyup, tamamladıktan sonra sormaktan kendimi alamayacağım:
Var mı bir gelişme hocam?
B bkuzey
3 yıl (13 mesaj)
Hocam var mı bir gelişme :)
J Jizzy Quuatily
3 yıl (226 mesaj)
Nisanın ortasına geldik hocam işe devam mı :)
S SessizMucit
2 yıl (0 mesaj)
Hocam bir gelişme var mıdır? Mâlumunuz ağustos ayına geldik sormadan edemedim.
S sewgy
2 yıl (255 mesaj)
Gelişmeden bir gelişme var mı acep? Atölyeyi kuruyor muyuz?
K kontrast_
2 yıl (263 mesaj)
Gelişme mi var hocam
O Ouzhan39
2 yıl (9 mesaj)
Naptın beaa kurdun mu?
M metulen
2 yıl (1661 mesaj)
gelişen bişey var mı?
K Kamece
geçen yıl (382 mesaj)
Varsa gelişme alırız bir dal
N neutron89
geçen yıl (57 mesaj)
konu açılalı 8 sene olmuş kurabildiniz mi atölyeyi?

hep söylerim kadınlar erkeklerin yaratıcılığını ve üretkenliğini kısıtlar diye. kendi alacakları ıvır zıvırlara laf ettirmezler ama bir cıvata çivi alsak terör estirip hayatı zindan ederler. kadınların gözünde bu tip harcamalar boşunadır alınan malzeme çöptür ama evde bir şey tamir edilecek olsun sizin yapmanızı beklerler usta çağıran erkeğe erkek gözüyle bakmazlar. evde küçük bir alanımız olmasını kıskanırlar.

benim de kaçak göçek aldığım bir sürü alet edevatım var ama atölye kuramadım hala. evin balkonuna düşünüyorum ama aile apartmanında oturduğum için istediğim zaman taşlama çalıştıramam veya kaynak yapacak olsam eve profil demir vs. malzemeleri sokamam. böyle bir açmazdayım. kafamda bir sürü proje var ama bir türlü başlayamıyorum. var mı önerisi olan?


Bu mesaja 2 cevap geldi.

M metulen
geçen yıl (1661 mesaj)
Yakın bir apartmanda depo vs kiralayabilirsiniz. Hatta bazısı otopark olmaya da müsait oluyor. Süper bir garaj kurmuş olursunuz kafanıza göre de istediğiniz işi yaparsınız. Bir bakmışsınız ufak bir koltuk tv de gelmiş :D Ama tabi abartmamak lazım evden de kopmayın yani.
Bu mesajda bahsedilenler: @neutron89

U UçamayanHollandalı
geçen yıl (231 mesaj)
Karşı apartmandaki komşumuz bu tarz bir şey yaptı bir apartmanın altındaki ufak bir dükkanı(dükkanda denmez de garajı kiraladı.) hem aracını koyuyor,özel eşyalarını koyuyor hemde ufak bir tezgahını konumlandırmış. Daha önceden başka birisi kiralamıştı gözüm oradaydı açıkçası ama benden önce davranan oldu tabi.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @neutron89

Z ZAAAAAZAZAAA
2 ay (0 mesaj)
@Cannavaro1903 Merhaba acaba ne kadar kazandığınızı söyleyebilir misiniz tır şoförlüğünden?
B bdenemsan
geçen ay (0 mesaj)
Hocam atölye durumunuz nedir bizimle paylaşır mısınız? Ben de evde odanın birini komple duvar tavan taban yalıttım ve atölyeye çevirdim, sadece ahşap ve cam işleme ekipmanlarım var şu an atölyemde, 3 4 yıldır sadece mekanik olarak el aletleriyle oyma yapıyordum, elektrikli aletler, oda yalıtımı, daha büyük masa, tezgah ve dolaplar toplamda 40 bin TL civarı bir maliyete geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdenemsan -- 24 Ekim 2021; 1:10:52 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.