1. sayfa
Tam 2 yıl önce buraya biryerlere yazdım,yine yazıyorum. "Esed Ortadoğu'nun en güvenilir lideri olacak" Farkındamısın esed gidecek diyen ülke liderlerinin hepsi gitti.tesadüfmü?yoksa arkasının sağlamlığımı?adam akıllı Suriye'ye nekadar zarar verecek insan varsa hepsini sınırdışı etti. Sen gelmişsin esed Türkiye'yle anlaşmalı diyorsun.küçücük kilise sahip çıkamayanlarlamı toprak bütünlüğü için anlaşacak. Bu mesaja eklenen görseller: < Resime gitmek için tıklayın > |
Gittiler mi, vay anasını sayın seyirci olmayanlar! Demekki diktatörler en iyilerdir. Çünkü hiç gitmezler. Ama seçimle gelmiş, görev süresi dolmuş insanlar demokrasi gereği giderler. Bu neyin kafasıdır? Obama güçsüzlüğünden mi gidiyor, Eset güçlü olduğundan mı kalıyor. Obama güçsüzlüğünden gidiyor, ölemi? Kuklası olduğu ve ondan izinsiz tuvalete bile gidemeyen Eset, Putinden de daha güçlü öyleyse. Çünkü Putin demokrasi gereği gidecek, ama Eset kalacak! Şimdi sen, kukla kuklacıdan daha güçlü diyosun yani, Muhaahaa! |
Farketmez esedi gönderemedikten sonra görev süresi dolmuş ,bitmiş,3 ay süresi kaldı,vs vs altından kalkamayacağın cümleyi kurmayacaksın .hadi onların görev süresi doldu.en çok gidecek diyenlerden bir tanesi davutoğlu niye alaşağı edildi. Tek yönlü düşünme!!!!!geniş düşün geniş.. |
Tek soru, Esetin sana bir gram faydası var mı? Soyut şeyler karın doyuruyor mu? Eset orda 50 yıl daha kalsa sana ne faydası var, kendini ideolojik olarak tatmin etmekten başka! Eset orada olsa ne yazar, olmasa ne yazar, varlığı yokluğu hiç bir şeyi değiştirmez. Kervan yürür, su yolunda akmaya devam eder. Sen de soyut şeylerle karnını doyurursun artık! |
orada ipler koptu. esed gitmeden çözüm gelmez. tr de işin içine girse bu durum değişmez. |
Esed'in bana faydası yok ,ama konu başlığına verilmiş faydalı bir cevap.soyut şeyler karın doyuruyormu?ve sende soyut şeylerle karnını doyurursun artık! Yazdığına; göre sen bu konularda iyi karın doyurmuşsun. Karnım tok çok şükür aç olanları görüyoruz. |
Hocam adamın savaştığı örgütü destekledik bizle anlaşması mümkün degil. |
tamam da biz suriyenin bekçisi miyiz.biz kendi sınırlarımızı koruyalım |
Suriye bizimdir. ![]() |
Kaç sene oldu hala Esad diyenler kaldı. Suriyeli halka sorun Esad hakkında ne düşündüklerini söylerler size. Rusya ile bir olup kendi halkını bombalayan bir yaratık. İşin en başında Türkiye ile anlaşmalıydı o kadar Suriyeliyi kim aldı Rusya'mı aldı. |
Ben Esad'ı savunmuyorum. ![]() ![]() |
Ben sana savunuyorsun demedim zaten. Savunan varsa da savunsun bana ne görünen köy kılavuz istemez. |
Videoyu izlemek için tıklayınız |
MHP'liyim. ![]() |
1. sayfa
DH forumlarında vakit geçirmekten keyif alıyor gibisin ancak giriş yapmadığını görüyoruz.![](https://img.donanimhaber.com/upfiles/smiley/clever.gif)
Üye Ol Şimdi DeğilÜye olduğunda özel mesaj gönderebilir, beğendiğin konuları favorilerine ekleyip takibe alabilir ve daha önce gezdiğin konulara hızlıca erişebilirsin.