Güzel tespitler içeren video ancak yine de Cem Yılmaz'ın performansının düşüklüğü konusunda abarttığını ve abartıldığını düşünüyorum. Daha iyisi gelene kadar en iyisi bu. https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DVDF12FczLAo&q=EgQuLZpEGJm3s5QGIhCSH5WqUB60JyN4vSdj30_PMgFy |
Mükemmel değil ama kötü de değildi, güzeldi bence sıkılmadan izleyebildim. Bir sahnede Arif karakteri çıkar bir görünür diye çok bekledim ama olmadı, tek bekleyen ben miyim acaba ![]() |
Doyamadım bölümü aslında sonlara dogru daha güzel olabilirmiş arabesk kücük emrah temalı devam etse değişik daha güzel bir konu yazılabilirmiş. |
recep ivedik botlari mi yaziyor buraya anlamadim. cem yilmaz yine sil bastan cok degisik birsey uretmis, cok da guldum muthis olmus. begenmeyene recep ivedik 7 cikiyomus mujde... osuruk sakalarina gulersiniz artik. Atat demireri de cok severim ama o da ayni saz devam yeni film yapiyor, bir canakkale sivesi , aynen devam. yaratici olan insanlari destekleyelim. |
Ebenin avı bölümü normal bir filme güzel konu olabilir. Ogretmenli bölüm Ve Erman 6-7. Bölüm izlenebilir. Diğerleri zaman kaybi |
Ebenin avı blue box seslendirme uzmanı dimitri abi bölümü iyidi Kooperatif kemal ErMan Bunların dışı zaman kaybı hele doyamadım çok zorlama olmuş |
Recep İvedik osuruk sakasi yapiyor tamam da bu filmde Cem Yilmaz ne yapmış full küfür ucuz şakalar ayni tarz Receple |
iğrenç derecede küfür var adam kendine film yapmış. resmen.. |
Dizin çizgisi argoya yöneliyor.Komik ve eğlenceli olmak için bu tarza yönelmek çok büyük bir yanlış. |
İlk 5 bölümünü izledik. Gerçekten Cem Yılmaz bitmiş. Başlamışken yarın bitiririz ancak ne yalan söyleyeyim şu ana kadarki en kötü Cem Yılmaz yapımı diyebilirim. Bir tek 2. bölümü sevdim, onun dışındakiler berbattı. Sırf küfür etmiş olmak için bol bol, anlamsız küfürler konulmuş, bomboş hiçbir anlamı olmayan argo ve bel altı imâlara girilmiş. İlk bölüm seviyesizliğin dibi olmuş zaten. Hayır komik olsa yine güler geçersin, komik de olmayınca koca koca adamların çocuk gibi küfür ettiği seviyesiz bir ortama dönüyor iyice. |
çok sıkıcı |
En çok Kuru Murad'ı beğendim. Sonrasında pek komik olay göremedim ama niye bu kadar gömüldü onu anlayamadım. 50dkya iki senaryo sığdırmak büyük başarı bence. |
sosyal medyada takip ettiği çok takipçili "havalı" kişi ne derse fikri ona göre şekilleniyor insanların. e cem yılmaz popüler ve zengin, havalı olmak gömmeyi gerektirir. |
Cem Yılmaz, Erşan Kuneri 2. sezonunda yer alan “Nekes Hayat” isimli bölümün ilk afişini paylaştı. < Resime gitmek için tıklayın > |
Ben cok begendim. Eski Turk filmlerinine ve bazi detaylara asina olanlar icin cok superdi. Ogretmen Kemal filmi, Vazife Ugruna filmlerini mesela izleyenler daha cok gulmustur Kooperatif Kemal ve Kotu Mala. 10 uzerinden 8 veririm ben.
Benim rumen hatunla rumence altyaziyla izledik o da sevdi, ben sonra tek basima bi tur daha izledim valla.