Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
128983
Cevap
2161086
Tıklama
24
Öne Çıkarma
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
R
16 yıl
Yarbay
Konu SahibiÖNEMLİ NOT: Evli Ps Kullanıcıları Yardımlaşma Derneği; tamamen sanal bir buluşma ve bilgi paylaşım grubu adı olup, gerçek anlamda dernek ile ilgisi yoktur. Aidat, bağış gibi adlar altında hiçbir şekilde para istenemez.


DERNEĞİMİZİN ÜYE SAYISI 50 İLE SINIRLIDIRÜYELİK BAŞVURUSUNDA BULUNMADAN ÖNCE

Evli Playstation Kullanıcıları Yardımlaşma Derneği, bundan sonra aşağıda bulunan metinde “EPKYD” olarak anılacaktır.

EPKYD, 2009 senesinde kurulmuş ve geçen seneler zarfında kuruluş amacını aşan, samimiyet temeline oturan ve belli bir mesai isteyen oluşuma dönüşmüştür. Arada mesaj atarım, canım sıkılınca oyunlara girerim, adım listede olsun yaklaşımı olan üye adayları lütfen başvuruda bulunmayınız.

--- ÜYE ALIMI AÇILMIŞTIR---

Üyelik başvurularını üye alım sorumlusu hutne - Oğuzhan arkadaşımıza yapınız.KURALLAR
1. Sadece evli olanlar üyeliğe kabul edilir.
2. Üye olmak isteyen kişiler, PS5 veya Xbox Series X/S sahibi olmalıdır.
3. EPKYD üyelerinin, EPKYD dernek logolarından bir tanesini seçip kullanması - makul bir gerekçe sunmadıkları sürece – zorunludur.
4. EPKYD Donanımhaber başlığına, üye olan ya da olmayan herkes mesaj atabilir, aynı şekilde üyelerimiz istediği her başlığa mesaj atmakta serbesttir.
5. Yeni üyelerin; üye listesinde bulunan tüm üyelerin PSN adreslerini, kendi PSN arkadaş listelerine "EPKYD Yeni Üye" gibi bir not düşerek, 1 hafta içinde eklemeleri, aynı şekilde eski üyelerin de eklemeyi 2 hafta içinde kabul etmesi zorunludur. Bu kuralı ihlal eden üye, ayrıca ihtara gerek kalmaksızın üyelikten çıkarılır.
6. Donanımhaber üye profiliniz açık olmalıdır, üye profilini gizleyen üyeler uyarılara rağmen durumu düzeltmez ise üyelikten çıkarılır.
7. EPKYD içinde yer alan tüm etkinlikler, turnuvalar ve organizasyonlar, sadece ve sadece EPKYD üyelerine özeldir. Sadece turnuvalarımıza, etkinliklerimize dahil olabilmek için üye olan ve bu durumu tespit edilen üyeler, bir daha geri alınmamak üzere üyelikten çıkartılır.
8. EPKYD üyeleri, EPKYD bünyesinde bulunan tüm etkinliklere, DH başlığımıza ve sitemize; sadece bize vermiş oldukları hesap bilgileri ile bizzat katılabilir. Aynı hesap üzerinden bir başkasının etkinliklere katılması, DH başlığımıza yazması ve sitemizi kullanması kesinlikle yasaktır. Böyle bir durum tespit edildiği takdirde ilgili kişi uyarı yapılmaksızın üyelikten çıkartılır.
9. Bu başlığa 3 haftada en az 1 mesaj atılması zorunludur. 3 hafta içinde bu başlığa hiç mesaj atmayan üye sohbet grubundan çıkartılır. 3 gün içinde kural denetçisine herhangi bir geri bildirimde bulunmayan üyenin üyeliği iptal edilir. Uzun süreliğine bir geziye ya da herhangi bir yere gidecek iseniz başlığımıza haber vermeniz yeterlidir, böylelikle üyeliğiniz aynen kalacaktır.
10. EPKYD üyelerinin, diğer oluşumların etkinliklerine katılmaları ya da üye olmaları serbesttir. ANCAK aynı mahiyette başka bir oluşuma üye olamaz, etkinliklerine katılamazlar. Bu kurala aykırı hareket eden arkadaşımıza özel mesaj yoluyla uyarı yapılır, okuduğu halde cevap vermez, durumu düzeltmez yahut makul sebep söylemez ise dernekten çıkarılır.
11. Tartışma yeri bu forum değildir. Kurallar ve üyelerle ilgili problemlerin kendi sitemizde başlık açılıp orada tartışılması gerekmektedir. Bir üye ya da üye olmayan herhangi bir kişi tartışmakta ısrar eder ise cevap verme yeri de burası değildir. Dilerseniz özel mesaj yolu ile ilgili kişi ya da kişilere cevap verebilir ya da sitemizdeki forumda başlık açıp orada tartışabilirsiniz. Bu kuralı ısrarla ihlal eden üye, haklı olup olunmadığına bakılmaksızın üyelikten çıkarılır.
12. Başlığımızda ve sitemizde; siyaset ile ilgili fikir beyan etmek, ima dahi yapmak kesinlikle yasaktır.
13. EPKYD DH başlığımızda, EPKYD sitemizde, EPKYD Whatsapp Grubunda ve PSN aktivitelerimizde huzur esastır. Huzursuzluk veren şahıslar üyelikten geri alınmamak üzere çıkartılır.
14. Bilindiği üzere EPKYD'e üyelik şartlarından en önemlisi PS4 ve kulaklık sahibi olmaktır. Herhangi bir sebeple PS4 veya kulaklıksız kaldığınızda mazeret EPKYD başkanına bildirilir. Mazeret bildirmeyen üyelerin üyelikleri iptal edilecektir. Tekrar PS4 ya da kulaklık edindiklerinde yeniden üyeliğe başvuru yapabilirler.
15. Dernekten ayrılan üyeleri, tüm dernek üyeleri 1 hafta içinde PSN listesinden çıkarmak zorundadır.

Not: Bu kuralların takibi Başkan ve yardımcıları tarafından yapılacaktır.ÜYELİKTEN ÇIKARTILMAYA İTİRAZ
Yukarıdaki maddeler gereği ihraç edilmek zorunda kalan üye, ihraç kararının hatalı olduğunu düşünüyorsa bozkan38'a öm yolu ile gerekçeleri ile birlikte itiraz edebilir. bozkan38'ın vereceği karar kesindir.UYARI
EŞLERİMİZ BU BAŞLIĞI CİDDİ OLARAK TAKİP EDİYOR, ONA GÖRE YAZDIKLARIMIZA DİKKAT EDELİMRED DEAD REDEMPTION FEDERASYONU


RDR oyunları organizasyon başkanı, "hdfilmdepo_09"(Serkan) üyemiz olup; kuralları, turnuvaları, katılacakları, çıkarılacakları belirleme yetkisi tamamen kendisine aittir. Bu konuda; fikri, düşüncesi, itirazı olan varsa başvurulacak mercii yine hdfilmdepo_09üyemizdir. Kendisinin kararı kesindir.

EPKYD FIFA FEDERASYONU


Fifa organizasyon başkanı, "badbora"(Bora) üyemiz olup; kuralları, turnuvaları, katılacakları, çıkarılacakları belirleme yetkisi tamamen kendisine aittir. Bu konuda; fikri, düşüncesi, itirazı olan varsa başvurulacak mercii yine badbora üyemizdir. Kendisinin kararı kesindir.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

Merhaba arkadaşlar,
Derneğimiz aşağıdaki ilk mesajı ile Erzurumda öğretmenlik yaptığı sırada Rıza Taşkın TAŞKINLAR tarafından kurulmuştur. Kendisine bu güzel oluşum için teşekkür ediyoruz.
bozkan38 (Başkan)

"Ben 4 senedir evli olan ve yaklaşık 3 senedir PS3 kullanan bir kişiyim. Bu başlığı açmadan önce, evli olup da oyun oynayanın ve kazık kadar adam olup da oyun oynamaya devam edenin sadece kendim olduğunu sanıyordum. Ama bu başlığı açınca gördüm ki, kazık kadar olup da oyun oynayan sadece ben değilmişim, hatta gördüm ki benden 10 -20 yaş daha büyük olan kazık kadar abilerimiz var imiş oyun oynayan. İşte bu sebeple derneğimizin adı Evli Ps3 Kullanıcıları Yardımlaşma Derneği (EPKYD).

Ben şahesen PSN adreslerini msn adresleri gibi düşünüyorum. Ben msn adresimde tanımadığım etmediğim kişilerin, ne idiğü belirsiz başka milletlerden şahsiyetlerin ve çoluk çombalakların bulunmasını istemiyorum. Aynı durum PSN için de geçerli. Adını sanını bilmediğim, hangi milletten olduğunu bile bilmediğim adamların benim PSN' mde işi yok. Sadece oyun oynuyorum diye bu adamların PSN'de gözükmesini istemiyorum. Benim istediğim PSN adresim msn gibi olsun, tanıdığım yada zamanla tanıştığım insanlar yer etsin, benim halimden anlasın, yani evli olsun, ki ben " ya çıkmam lazım oyundan hanım yemeğe çağırıyor " yada " yarın evlilik yıldönümümüz o yüzden çoklu maçta yarın yer alamıyorum haberiniz ola" dediğimde ne demek istdiğimi karşımdaki dostlarım anlasın. R.T. TAŞKINLAR"


KURUCU

rtaskinlar - Taşkın

EPKYD YÖNETİM

Başkan - bozkan38 - Burak
Başkan Y. - e.c.i - Ersin
Başkan Y. - BLUELEGEND - Mesut
Başkan Y. - hutne - Oğuzhan
Fifa Başkanı - badbora - Bora
RDR Başkanı - hdfilmdepo_09 - Serkan
Site Dizayn - souris - Yılmaz

ÜYE LİSTEMİZ

01) rds - Serkan
02) offendicula - Orçun
03) 0limpiyat - Serdar
04) ulas3567 - Ulaş
05) BRSZNR - Barış
06) RH1611 - Hakan
07) pekmezci - Miraç
08) El Amra - Erhan
09) ahmcol - Ahmet
10) Catwalk12345 - Zümrüt
11) zipdroid - Metin
12) tuncyt - Tunç
13) maximum54 - Recep
14) keyifadami - Şafak
15) crazytown_ - Gökhan
16) aeka - Alperen
17) erhandeep - Erhan
18) ceneviz - Taner
19) mubur - Burak
20) zebani666 - Erdem
21) GhostEagle - Çağatay
22) allenprost - Mehmet
23) lordkisame - Tarık
24) TheCustomizer - İbrahim
25) LostControl666 - Fırat
26) Absorve - Selim
27) alcaseltzer - Yunus Emre
28) Bethrezen - Sertan
29) trexkong - Evren
30) Mustafa Ç. - Mustafa
31) Tansusus - Tansu
32) burakcan42 - Burak
33) V - Çağlar
34) togimacmac - Tolga
35) trust75 - Bülent
36) mcknight - Mesut
37) FATİH_SULTAN - Fatih
38) TossA CoinTo Your Witcher - Okan
39) qubee - Kubilay
40) davedevil - Metehan
41) promedyumx - Sefa
42) shngzm - Şahin


EPKYD DERNEK LOGOSU:
Eklemek için; Profilim'e girin ve imza bölümüne baştaki center ve image'deki 1 satırlık boşlukları kapatıp aşağıdaki satırı kopyalayın;

[ center][ image]https://store.donanimhaber.com/38/62/8b/38628b4a7736a8be4d96b0f779232aa4.jpg[ /image]


Tüm üyelerin aynı logoyu kullanması zorunludur.
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtaskinlar -- 22 Ekim 2021; 10:3:28 >

arkadaşlar bem çok uğraşıyorum benimle oynasın diye ama bir süre ilginiyormuş gibi gözüküyor (numara yapıyor onda da farkediyorum , sonra sıkılıyor. Hele geçen bi mortal combat oynadık psn'den indirmiştim, oyunda gıcık oldu bana nası döversin sen beni oyunda diye, bıraktı kolu bana girişti vallahi. kafamda kırılacaktı sixaxis az kaldı
Yoruma Git
Yorumun Devamı rtaskinlar - 16 yıl +54
Emrah aramıza hoşgeldin kardeşim. Umarım güzel vakit geçirir daimi dostumuz olursun.
Sertan mevzusuna gelince You know nothing Ulaş Köksal
Yoruma Git
Yorumun Devamı bozkan38 - 9 yıl +15
C
16 yıl
Çavuş

E
16 yıl
Yarbay

Bende hem PS3 var hem internetten PC den WoW oynuyorum hem de evliyim. Bu 3 lü kombinasyon bermuda şeytan üçgeni gibi

Dernek kurulsun bence hakkımızı savunalım sesimizi duyuralım, yeter artık diyen hanımlaraH
16 yıl
Teğmen

Bende de durum aynı. Ama sonunda dün akşam eşim benimle fifa oynamaya kaar verdi :) Tabi sonuç hezimet oldu onun için.


Bu mesaja 2 cevap geldi.
M
16 yıl
Yarbay

C
16 yıl
Teğmen

var kardesim, hic bir sekilde ps3 oynamayi izah edemiyorsun. Onu da oynamasi icin ikna etmeye calisiyorum ama zor gozukuyor.R
16 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

arkadaşlar bem çok uğraşıyorum benimle oynasın diye ama bir süre ilginiyormuş gibi gözüküyor (numara yapıyor onda da farkediyorum , sonra sıkılıyor. Hele geçen bi mortal combat oynadık psn'den indirmiştim, oyunda gıcık oldu bana nası döversin sen beni oyunda diye, bıraktı kolu bana girişti vallahi. kafamda kırılacaktı sixaxis az kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtaskinlar -- 22 Temmuz 2008; 21:50:45 >

R
16 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

saygıdeğer evli ve ps3 sahibi dostlar, derneğimiz faaliyete girmiştir, ps3 oynarken eşiniz tarafınızdan zorla kapattırıldığında yada " ben çocuğun altını değiştiriyorum sen orda orda oyun oyna " yada " oyun oynacağına gel bana yardım et şu koltuğun yerini değiştirelim" gibi durumlarla karşılaştığınızda gelin buraya içinizi dökün, yardımlaşalım hep beraber ağlayalım


Bu mesaja 3 cevap geldi.
A
16 yıl
Çavuş

Süper bir dernek , benden başkada bu konuda sıkıntı yaşayan kişilerin olduğunu bilmek güzel birşey.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
R
16 yıl
Teğmen

Bende önümüzdeki sene inşallah evlenicem benim taktiğim şu nişanlıma ps3 ün başında geçirdiğim vakti ps3 ü satıp bar yada kahvede geçirsem nasıl olur diyorum " aman aman otur evde ps oyna diyo" tavsiye ederim

Birde ps3 ü satıp parasını geceleri dışarda harcasam kendime zaman ayırsam muhabeti de iyi aramızda kalsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rethekere -- 22 Temmuz 2008; 22:08:27 >

P
16 yıl
Yarbay

evlenmekten vazmı geçsem napsam


Bu mesaja 2 cevap geldi.
P
16 yıl
Yarbay

evli değilim ama sanırım iknanın en güzel yolu bi kaç kere oynatıp onlara yenilip zevk almalarını sağlamak yoksa başka yolu yok


Bu mesaja 1 cevap geldi.
R
16 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

kardeşim öyle birşey inan ki mümkün değil her oyunda sürekli deniyorum işte en son yazdığım mortal combat faciasını yaşadık sen düşün gerisini hesab et, ben biraz şurdan yırtıyorum oyun almak için bütçeden para ayırırken( aldığım oyunları 5 er altışar aldığım için yüklü tutuyor) ve ps3 oynarken, bak diyorum ben sigara içmiyorum alkol de içmiyorum diyorum (ara sıra içilen sayılmaz ) ordan biaz yırtıyoruz


Bu mesaja 1 cevap geldi.
R
16 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Sayın evli dostlar, şöyle bir olay yapalım diyorum, herkes psn ler ile birbirini eklesin, hanımlara eklediğimiz psn leri gösterelim, bak bunlar da evli diyelim, aramızda burada konuşacağımız saatlerde çeşitli oyunlarda (cod4- r6v2 vs. ) online maçlar düzenleyelim ve bu durumu da eşlerimize söyleyelim. Yani bir nevi " evli ps3 kullanıcıları online maç gün ve saatleri etkinliği " gibi açılışı ben yapıyorum

PSN: geron_


Bu mesaja 1 cevap geldi.
Y
16 yıl
Yarbay

Bende evliyim.PS3,360 ve PSP'm var.Onla çıkmaya başladığımda PS1'im nişanlılık zamanlarında PS2 bir arada Xbox'ım oldu.O nedenle alışkın.Benimkinin takıntısı saat 12'den sonra(gece) oyun oynamamam.Kendiside oyunları hiç sevmez ama 1 oyun hariç;God of War serisi...Onsuz oynarsam genelde tartışma çıkar,onsuz bitirmeye kalksam ayrılık sebebimiz olur herhalde(Allah göstermesin)

psn:ygultekin82


Bu mesaja 3 cevap geldi.
M
16 yıl
Binbaşı

offfff abicim nerdeydiniz yav kendimi öylesine yalnız hissediyordumki


Bu mesaja 2 cevap geldi.
R
16 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Yetiştik kardeşim artık yalnız değilsinH
16 yıl
Yarbay

quote:

Orjinalden alıntı: ygultekin82

Bende evliyim.PS3,360 ve PSP'm var.Onla çıkmaya başladığımda PS1'im nişanlılık zamanlarında PS2 bir arada Xbox'ım oldu.O nedenle alışkın.Benimkinin takıntısı saat 12'den sonra(gece) oyun oynamamam.Kendiside oyunları hiç sevmez ama 1 oyun hariç;God of War serisi...Onsuz oynarsam genelde tartışma çıkar,onsuz bitirmeye kalksam ayrılık sebebimiz olur herhalde(Allah göstermesin)

psn:ygultekin82

Ne hikmetse benim eşim de GOW hastası. Diğerlerinin yüzüne bakmıyor...GOW3'ün de çıkmasına çok var. Ps2'iyi de sattım. Bakalım ne olacak?


Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
16 yıl
Teğmen

benim esim futbol dısı her oynu oynar benimle(futboluda oynardıda kurallarını bilmiyor).Tatile Ps3 ü getirmedigime en cok o pisman:) 2 mizinde canı çok sıkılıyor ps3 ne kadar önemli bişeymiş.C
16 yıl
Yüzbaşı

evli değilim, ama sonuna kadar arkanızdayım !Bu mesaja 2 cevap geldi.