1. sayfa
Ders kaydınızı danışman onaylamış mı hocam? Bu arada hangi üni? Sitede farklı dahili numaralar falan var mı deneyin hepsini birisi açar muhtemelen, size yardımcı olabilecek birisi değilse yönlendirmelerini isteyebilirsiniz belki. |
Zorunlu derslerin hepsini seçtim zaten danışman onayı sayfası falan da yok hocam |
Bende 16 Eylül de ders seçimi yapıp kesinleştirme İŞLEMİ YAPTIM....22 Eylül son... Her gün bakıyorum ama danışman hâlâ onaylamamis!!! Danışmanın SADECE adı soyadı yazıyor, TELEFON vb hiç bir şey yok... |
Hocam öğrenci işlerini ara diyecem de çoğu bakmıyor. Mail'den cevap vermiyorlar. Şikâyet etsen nereye etcen. Şimdiden okuldan sogudum |
Ellerim kirilaydi da yazmaz olsaydım... Telefonda adamlara 3 gün kaldı daha kalacak yer bulamadım, okumaktan vazgeçmek üzereyim diyorum umurlarinda bile değil valla! |
Ellerim kirilaydi da yazmaz olsaydım... Telefonda adamlara 3 gün kaldı daha kalacak yer bulamadım, okumaktan vazgeçmek üzereyim diyorum umurlarinda bile değil valla! |
Danışmanına mesaj at, gerekliydi bilgiyi öğrenci işlerine veriyorlar. Öğrenci işlerini de 30 dk da bir ara öğle arası arama orda olmuyorlar çünkü. Öğle ikiden sonra dediğimi yap düzeltildi benimki. |
Danışman bugün telefonla beni aradı (Hayatımda ilk kez bir doç Dr beni aramış oldu 🤣 ) 3 tane seçmeli ders seçmek zorundaymisim, ben 1 tane seçmiştim... TELEFON da 2 ders daha seçtim, onayladım dedi... Az önce e Devlet Öğrenci belgeme baktım AKTİF ÖĞRENCİ yazıyor... Bu iş halloldu 👍 |
Hocam bnde 3 tane sectim bendede ayni sorun var midir sendeki gibi yarin e devlet sifresi alicam suan bakamiyorum e devlet disinda nerden bakabiliriz ais osym de okuyor gozukuyorum |
benim danışman onayladı ancak hala pasif yazıyor |
Danışman onayladıysa sorun olmaz rahat ol.. |
1. sayfa
< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >