R

Binbaşı
22 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
164 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
6 ay
Askerlik Tecil Hakkında
Arkadaşlar, daha önce üniden kaydımı sildirip 2 yıl ertelettirmiştim. Sonra yeni bir bölüme yazıldım, bu ay mezun olacağım. 2.kez ertelettirme yapabiliyor muyum? (24 yaşındayım)
R
geçen yıl
2019'da Cumhur İttifakı %52 oy nasıl aldı?
Herkes yeni seçimde gidecek diyor da benim anlamadığım yerel seçimlerde nasıl %52 aldılar? Istanbul ve Ankara'ya rağmen?
R
geçen yıl
Optimar'ın anketinde Erdoğan'ın %41 oy alması
Optimar'ın yaptığı ankette bile %41 anca alabiliyorsa 2023'te resmen iktidar değişikliği geliyor demektir.

https://www.ensonhaber.com/gundem/optimardan-cumhurbaskanligi-anket-sonuclari
R
geçen yıl
AÖF'ten örgüne DGS ile geçiş
Arkadaşlar AÖF'te Bilgisayar Programcılığı okuyorum, Bilgisayar Mühendisliğine DGS ile geçiş yaptığımda kaçıncı sınıftan başlatırlar?
R
2 yıl
Web Programlama'da Algoritma Becerisi
Arkadaşlar grafik tasarım okuyorum, HTML ve CSS biliyorum. NodeJS ile web programlamaya girmek istiyorum fakat algoritma becerim zayıf, neyi ne zaman kullanacağım bir türlü aklıma gelmiyor. Analitik düşünce olayı bende pek yok gibi. Yine de devam etmeli miyim?

Mülakatlarda sana oyun falan yaptırırlar elenirsin diyorlar, web programlama mülakatında oyun ne alaka anlamadım.
R
2 yıl
Cayma bedelini ödememek için Tüketici Hakem Heyetine başvurmak
Arkadaşlar 2 aylık TT abonesiyim, ilk 3 hafta herhangi bir sıkıntı yokken sonrasında bağlantı kopması, hız düşüklüğü gibi nedenlerle sorun yaşadım. Defalarca aradım, online işlemlerden yazdım sorunu çözdüler ama 3 gün arayla tekrarlanıyor ve ben defalarca aramaktan bıktım.

24Mbps paket kullanıyorum, sorun olduğunda aldığım hız 6 civarları oluyor.

TT sorunu çözdüğüne dair şu cevabı "TT-99-HALKALI-ERC-SSR-01 hat ıp alıyor sorun giderilmiştir" yazmıştı. Sorun TT kaynaklı olduğu aşikar.

Ben de yeterli hizmeti alamadığımdan dolayı iptal etmek istiyorum ama sözleşme iptal bedelini ödemek istemiyorum. Yazışmaları Tüketici hakem heyetine göndersem sonuç alır mıyım?
R
2 yıl
Bilgisayar Programcılığı AÖF okumam iş bulmam konusunda sorun yaratır mı
AÖF'te Bilgisayar Programcılığı okuyorum, Frontend ve UI Designer alanlarında kendimi geliştiriyorum. Acaba örgün bir üniversite bitirmemem iş bulmam konusunda sıkıntı yaratır mı? DGS ile YBS örgüne geçiş yapabilirim fakat vakit kaybı gibi geliyor.
R
2 yıl
Egzaması olup da lazer epilasyon yaptıran var mı?
Arkadaşlar epilasyon yaptırmak istiyorum fakat egzamam var. İnternetten okuduğum kadarıyla lazer epilasyon yaptıracaklarda egzama olmaması lazım yazıyor.

Belli atak dönemlerinde ortaya çıkan egzamalı yere epilasyon yapılırsa ne olur? Yaptırmasam da böyle kıllı gezmek istemiyorum. Egzamalı olup da epilasyon yaptıran varsa yardımcı olursa sevinirim.
R
2 yıl
For döngüsünde anlamadığım soru
Arkadaşlar cevap 4 ama anlamadığım yerler var. Continue deyimi ile 2'yi ekrana yazdırmadı ve sonucun 0, 1, 3 olması gerekmez mi?


< Resime gitmek için tıklayın >
R
2 yıl
Memurluk için AÖF Bölüm Tavsiyesi
Bilgisayar Programcılığı okuyorum bunun yanı sıra KPSS çalışıyorum. Sağlık bölümleri hariç AÖF için ataması fazla olan bölümler hangileridir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.