Arkadaşlar merhaba salı günü internete başvurdum perşembe günü modemi alıp eve geldim bağlandım internete sorun yoktu ama 100kb/s geliyordu hız 5 dk surdu boyle sonra dsl ve internet ışığı söndü bir daha yanmadı. Modemi komşuya taktım orada çalışıyor modemde sıkıntı yok ttnet arıza kaydı aldılar perşembe akşamı hala düzelmedi haftasonu diye mi yapmıyorlar acaba yardımcı olabilecek var mı ben kendim çozebilir miyim? Yalın internet kullanıyorum hep kutuda gelen kibrit kutusu büyüklüğündeki aparatı da kullandım onsuz da net gelmiyor lütfen yardım edin.
İstersen hat değerlerini at. Arkadaşlar bir baksın.
Orayı nasıl açabilirim hocam yardım eder misin
Modeminiz airties ise boş bir internet sayfasına 192.168.2.1 yazın. sizden şifre ve kulalnıcı ismi isteyecek.onları yazdıktan sonra çıkan ekrandaki internet sekmesine girin ve değeri buraya yapıştırın
İstersen hat değerlerini at. Arkadaşlar bir baksın.
Orayı nasıl açabilirim hocam yardım eder misin
Modeminiz airties ise boş bir internet sayfasına 192.168.2.1 yazın. sizden şifre ve kulalnıcı ismi isteyecek.onları yazdıktan sonra çıkan ekrandaki internet sekmesine girin ve değeri buraya yapıştırın
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >