Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
10
Cevap
87
Tıklama
1
Öne Çıkarma
DOOM: The Dark Ages Resmi Olarak Duyuruldu
M
2 hafta
Yarbay
Konu Sahibi

'' 
 
Bethesda Softworks ve geliştirici id Software, DOOM: The Dark Ages'i PlayStation 5, Xbox Series ve PC için resmi olarak duyurdu. Oyunun 2025 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor ve ayrıca Xbox Game Pass hizmetinde de yer alacak.
 
DOOM ve DOOM Eternal'ın öncesini anlatacak
 
'' 
 
Bethesda Softworks'ün açıkladığı bilgilere göre id Software tarafından geliştirilen DOOM: The Dark Ages, 2016'da büyük beğeni toplayan DOOM ve DOOM Eternal oyunlarının öncesini anlatacak. Bu sinematik hikayede DOOM Slayer'ın öfkesinin kaynağını keşfedeceğiz.
 
Modern DOOM serisinin üçüncü oyununda oyuncular daha önce görülmemiş karanlık ve uğursuz bir Orta Çağ savaşında DOOM Slayer'ın kanlı botlarını giyebilecek. Cehenneme karşı verilen bu mücadelenin bizleri heyecanlandırması sağlanacak.
 
DOOM: The Dark Ages, en yeni id Tech motoruyla geliştirilyor. Serinin gelenekselleşmiş acımasız savaş mekaniklerini ve görsel şölenini bünyesinde barındırıyor. Ay tek oyunculu bir deneyim sunmayı hedefliyor. Tanrıların ve kralların en üstün silahı olarak Süper Pompalı Tüfek gibi klasik silahlarla düşmanları yok edebiliyor veya çok yönlü Kalkan Testeresi gibi yeni kemik kıran silahları da kullanabiliyoruz. 
 
Oyuncular orijinal DOOM'un acımasız ve hızlı savaş alanlarında, iblislerle dolu savaş meydanlarını kasıp kavurmaya hazırlanabiliyor.
 
 
D
2 hafta
Yüzbaşı

Doom'un yeri her zaman farklıdır< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

B
2 hafta
Yarbay

He şöyle biraz daha 2016'ya yakın daha az renkli bir şey olsun.B
2 hafta
Yarbay

yanlış senaryo seçimi neden ? çünkü orjinal dooma soft reboot yapılmıştı ve senaryo doom 64un kaldığı yerden birnevi devam ediyordu (doomguy yaratıkların dünyaya gelmesini engellemek için cehennemde kalıyordu) ve şimdi burada görüyoruz ki orta çağdan kalma skyrim bozması bir senaryo yani çelişen ve alakasızlaştırılan bir senaryo benceB
2 hafta
Yarbay

Offf off be harikulade duruyor.B
2 hafta
Yarbay

nerede doom 3 gibi bir başyapıt nerede buB
2 hafta
Yarbay

şuanda doom 3 gibi bir yapım çıksa satmaz knk ne anlatıyorsun adamlar boşuna mı yapıyor oyun .B
2 hafta
Yarbay

Doom 3 mü, Doom 2016 FPS oyunlarda bir dönüm noktasıdır. Doom Eternal'la daha da geliştirdiler. Başka FPS var mı aynı kalitede, akıcı, zevkli?B
2 hafta
Yarbay

quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

şuanda doom 3 gibi bir yapım çıksa satmaz knk ne anlatıyorsun adamlar boşuna mı yapıyor oyun .


soğeu millet bamgümden başka birşey bilmiyor artık hayal öyle oyunlarM
2 hafta
Yarbay

Doom 3 her ne kadar güzel bir oyun olsa da orijinal oyunun izinden gitmeyen bir yapımdı. 90'ların ortalarında Doom 1 ve 2'ye yüzlerce saat harcamış olanlar bunun gayet farkındalar.

Video ise muhteşem gözüküyor. Eğer teknik problemler olmazsa 2016 ve Eternal sonrasında çıtayı daha da yukarı taşıyacaktır.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
2 hafta
Yarbay

İkinci cevabı yazıyorum ama k.b. Abim doğrusunu söylemiş. Doom 3 tarzı bir şey hadi yeni oyunlarda böyle bir "sekans", "bölüm" tadında olsun o da yeterli. Orijinal tarz bu değil arkadaşlar. Eternal'dan daha az renksiz olsun yeterli.
Bu mesajda bahsedilenler: @musAKka
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.